همکاری در فروش

همکاری در فروش بیدارز

همکاری در فروش بیدارز به شکل معرفی کاربر جدید به این پلتفرم انجام می‌شود. به این صورت که هر زمان یکی از کاربران بیدارز، فرد جدیدی را به این پلتفرم معرفی کند (یعنی فرد جدید با کد معرف فرد قبلی ثبت نام خود را تکمیل کند)، می‌تواند درصدی از کارمزد تراکنش‌های فرد جدید را به عنوان پاداش دریافت نماید. این فرآیند بر اساس دستورالعمل تهیه شده‌‌ی آن انجام می‌گیرد، که مهم‌ترین تبصره آن، تکمیل مراحل احراز هویت هر دو نفر می‌باشد. همچنین لازم به ذکر است که سقف پاداش پرداختی به ازای هر فرد جدید، مبلغ یک میلیون ریال خواهد بود. توصیه می‌شود به منظور جلوگیری از ایجاد هرگونه سوال یا سوتفاهم در این زمینه، حتما قوانین مربوط به همکاری در فروش را به طور کامل مطالعه فرمایید.

چنانچه قبلاً در سایت ثبت نام کره اید، دیگر نیازی به ثبت نام ندارید. تنها کافیست وارد حساب کاربری خود شده و به قسمت همکاری در فروش مراجعه کنید.

اپلیکیشن بیدارز

با اپلیکیشن بیدارز، نهایت امنیت و راحتی در معاملات را بر روی گوشی هوشمند خود تجربه کنید. اپلیکیشن بیدارز با به‌روزترین زبان‌‌های برنامه‌نویسی مخصوص گوشی‌های اندروید و iOS طراحی شده و کاربران محترم می‌توانند از تمامی امکانات آن بر روی هر گوشی هوشمند استفاده نمایند.

دانلود اپلیکیشن اندروید و آی او اس بیدارز