ایپ کوین

0.0000 $

% 0.00

0.0000 تومان

برابر با بیت‌کوین

max
min
ارزش بازار
ارزش کل توکن‌ها یا کوین‌های استخراج شده ضرب‌ در قیمت نقدی آن
-- $
ارزش بازار رقیق شده
ارزش بازار رقیق شده یا FDV: ارزش تمام توکن‌ها با قیمت فعلی
$
حجم معامله
میزان معامله در 24 ساعت گذشته
0 $
عرضه درگردش
کوین‌هایی که در بازار در گردش و دست معامله‌گران هستن
-- $
حداکثر عرضه
--
عرضه کل

ارز دیجیتال ایپ کوین (ApeCoin) چیست؟

ایپ کوین (ApeCoin) یک توکن حکومتی و ابزاری با استاندارد ERC-20 است که در اکوسیستم APE برای توانمندسازی و ایجاد انگیزه برای ایجاد یک جامعه غیر متمرکز در خط مقدم تکنولوژی وب 3 استفاده می‌شود. دارندگان ApeCoin خود را از طریق چارچوب حاکمیت غیر متمرکز کنترل کننده ApeCoin DAO اداره می‌کنند و در مورد نحوه استفاده از ApeCoin DAO Ecosystem Fund رای می‌دهند. بنیاد APE پیشنهادهای مورد توافق اکثریت دارندگان ارز دیجیتال ایپ کوین را مدیریت و اجرا می‌کند

خالق ایپ کوین کیست؟ چه مقدار ارز دیجیتال ایپ کوین وجود دارد؟

ApeCoin یک توکن غیر متمرکز است که از پروژه Bored Ape Yacht Club آزمایشگاه یوگا الهام گرفته شده است. این ارز دیجیتال، برای استفاده در اکوسیستم در حال رشد APE، که توسط بنیاد APE پشتیبانی می‌شود، تاسیس شد. هدف ApeCoin DAO ایجاد و نگهداری اکوسیستم APE به روشی منصفانه و فراگیر است و زیرساختی را برای دارندگان ApeCoin فراهم می‌کند تا از طریق فرآیندهای حاکمیتی باز و بدون مجوز با یکدیگر همکاری کنند.

یک شورای اداری در بنیاد APE (هیئت مدیره)، تصمیمات اعضای ApeCoin DAO را اجرا خواهد کرد. هیئت مدیره مسئول اداره روزانه، حسابداری، مدیریت پروژه و سایر وظایفی است که تضمین می‌کند ایده‌های جامعه دارندگان APE از حمایت لازم برای تحقق بخشیدن به آن برخوردار هستند. اعضای ApeCoin DAO به اعضای هیئت مدیره رای می‌دهند.

مجموع میزان تولید و عرضه ارز دیجیتال APE به عدد 1 میلیارد واحد محدود است که تا زمان نگارش این مقاله، حدود ۳۶۸ میلیون واحد آن در چرخه بازار قرار گرفته است.

مزایای خرید ارز دیجیتال ایپ کوین با نماد APE

ApeCoin توکن حاکمیتی APE Ecosystem است که به دارندگان توکن اجازه می‌دهد در ApeCoin DAO شرکت کنند و به شرکت‌کنندگان آن، ارز مشترک می‌دهد که می‌تواند بدون واسطه‌های متمرکز استفاده شود. 62 درصد از کل ApeCoin به صندوق اکوسیستم تخصیص داده شد، که از ابتکارات جامعه محور که توسط اعضای ApeCoin DAO رای داده شده است، حمایت می‌کند.

ApeCoin همچنین به بخش‌های خاصی از اکوسیستم دسترسی می‌دهد که در صورت نبود این رمز ارز، از دسترس خارج خواهند شد، مانند بازی‌ها و خدمات انحصاری. برای توسعه‌دهندگان شخص ثالث، ApeCoin ابزاری برای مشارکت در اکوسیستم با ترکیب ApeCoin در خدمات، بازی‌ها و پروژه‌های دیگر است.

به بنیاد APE یک NFT (منحصر به فرد از نظر تعداد مینت شده) تولید شده توسط Yuga Labs، خالق مجموعه NFT های میمون کسل یا از پلتفرم 

 اهدا شد. آزمایشگاه یوگا تمامی حقوق و امتیازات این NFT و آثار هنری زیربنایی آن را به بنیاد APE منتقل کرده است. اعضای ApeCoin DAO می‌توانند تصمیم بگیرند که چگونه از این مالکیت معنوی استفاده شود. ApeCoin یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی شده است. در نتیجه، توسط مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) اتریوم ایمن‌سازی می‌شود که این موضوع، امنیت بالای آن را نشان می‌دهد.

نحوه نگهداری APE

ارز دیجیتال APE که از روز انتشار، محبوبیت بالایی داشته، هنوز در کیف پول‌های زیادی پشتیبانی نمی‌شود. از محدود کیف پول‌های مناسب برای ذخیره‌سازی این ارز می‌توان به Trust Wallet و MetaMask اشاره کرد که بسیار پرطرفدار و محبوب هستند. به جهت افزایش رضایت‌مندی مخاطبان عزیز، ولت داخلی بیدارز نیز پشتیبانی از این رمز ارز را در دسترس کاربران قرار داده است و به راحتی می‌توانید از آن برای ذخیره رمزارزهای موردنظر خود استفاده کنید.

کاربردها و ویژگی‌های ارز دیجیتال ایپ کوین (ApeCoin)

همان‌طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، ایپ کوین (ApeCoin) یک توکن کاربردی و حاکمیتی است که توسط یوگا لبز، خالق کلکسیون NFT مشهور بورد ایپ یات کلاب (Bored Ape Yacht Club) ایجاد شده است. ارز دیجیتال ایپ کوین بر بستر شبکه اتریوم ساخته شده است و عرضه کل آن 1 میلیارد واحد است.

ایپ کوین کاربردهای مختلفی دارد، از جمله:

 • خرید و فروش NFTهای یوگا لبز: ایپ کوین می‌تواند برای خرید و فروش NFT های یوگا لبز، از جمله NFTهای بورد ایپ یات کلاب، میوتنت ایپ یات کلاب و بورد ایپ کنل کلاب استفاده شود.
 • دسترسی به محصولات و خدمات یوگا لبز: ایپ کوین می‌تواند برای دسترسی به محصولات و خدمات یوگا لبز، مانند بازی‌های مبتنی بر بلاک‌چین و سایر خدمات استفاده شود.
 • رای‌گیری در مورد آینده یوگا لبز: دارندگان ایپ کوین می‌توانند در مورد آینده یوگا لبز، از جمله نحوه استفاده از درآمدهای ایپ کوین، رای دهند.

ایپ کوین در 17 مارس 2022 راه‌اندازی شد و در عرض چند ساعت پس از راه‌اندازی، ارزش آن به بیش از 30 دلار رسید. ایپ کوین در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال در جهان است و در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال معامله می‌شود.

ویژگی‌های ارز دیجیتال ایپ کوین

 • قابلیت همکاری: ایپ کوین با بسیاری از برنامه‌های غیرمتمرکز (DApp) سازگار است.
 • امنیت: بر بستر شبکه اتریوم ساخته شده است که یکی از امن‌ترین شبکه‌های بلاک چین در جهان است.
 • قابلیت مقیاس‌پذیری: این ارز دیجیتال، از قابلیت‌های مقیاس‌پذیری اتریوم استفاده می‌کند تا بتواند حجم بالایی از تراکنش‌ها را پردازش کند.

نگاهی بر مزایا و چالش‌های ارز دیجیتال ایپ کوین

مزایا:

 • ایپ کوین امنیت بالایی دارد و تراکنش‌های انجام شده در شبکه‌ آن غیر قابل تغییر هستند.
 • این ارز دیجیتال به سرعت در حال جلب توجه جوانان و سرمایه‌گذاران است.
 • امکان انجام تراکنش‌های بین‌المللی با هزینه کمتر از روش‌های سنتی وجود دارد.

چالش‌ها:

 • بازار ارزهای دیجیتال پر از رقبا است و ایپ کوین باید با رقبای زیادی روبرو شود.
 • ارزش ایپ کوین ممکن است تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار گیرد و نسبت به تغییرات قیمت حساس باشد.

آینده ایپ کوین

آینده ایپ کوین به موفقیت یوگا لبز و محصولات و خدمات آن بستگی دارد. اگر یوگا لبز بتواند محصولات و خدمات موفقی ایجاد کند، ایپ کوین نیز می‌تواند ارزش خود را حفظ کند یا حتی افزایش یابد. با این حال، ایپ کوین یک ارز دیجیتال است و مانند سایر ارزهای دیجیتال، ریسک نوسان قیمت را دارد. بی‌شک سرمایه‌گذاران باید قبل از سرمایه‌گذاری در ایپ کوین، ریسک‌های مربوط به آن را در نظر بگیرند و با آگاهی آن را خریداری کنند. لازم به ذکر است شما همراهان می‌توانید به‌صورت ۲۴ساعته و ۷روز هفته، فقط با چند کلیک، ارز دیجیتال ایپ کوین را خریداری کنید و در کیف‌پول داخلی صرافی بیدارز نگه‌داری کنید.

سوالات متداول

۱- از کجا می‌تونم ارز دیجیتال ایپ کوین را بخرم؟

در کمتر از ۳ دقیقه می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال بیدارز احراز هویت و ثبت‌نام کنید و سپس با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت، این ارز دیجیتال را به روش دلخواه خود، خرید و فروش کنید.

۲- چرا ارز دیجیتال ایپ کوین بخرم؟

– پتانسیل رشد بالا دارد
– تراکنش‌های سریع و کم کارمزد
– استفاده به عنوان ابزار پرداخت
– تنوع در سبد سرمایه‌گذاری
– تکنولوژی بلاک‌چین پیشرفته

۳- آیا ارز دیجیتال ایپ کوین امنیت قابل قبولی دارد؟

این ارز بر بستر شبکه اتریوم ساخته شده است که یکی از امن‌ترین شبکه‌های بلاک چین در جهان است. شبکه اتریوم از الگوریتم اثبات کار استفاده می‌کند و به‌عنوان یک سیستم امنیتی قوی شناخته می‌شود.

(تومان) IRT
(ایپ کوین)
اشتراک در
اطلاع از
guest
وضعیت بازار
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها