ایپ کوین

APE ApeCoin

Ethereum Ethereum: 0x4d22...d594381 0x4d224452801aced8b2f0aebe155379bb5d594381

1.117 $

% 0.24

55,581 تومان

برابر با 0.00004226 بیت‌کوین

$1.123 max
$1.102 min
ارزش بازار
ارزش کل توکن‌ها یا کوین‌های استخراج شده ضرب‌ در قیمت نقدی آن
411,801,004 $
ارزش بازار رقیق شده
ارزش بازار رقیق شده یا FDV: ارزش تمام توکن‌ها با قیمت فعلی
1,117,221,884 $
حجم معامله
میزان معامله در 24 ساعت گذشته
40,196,638 $
عرضه درگردش
کوین‌هایی که در بازار در گردش و دست معامله‌گران هستن
368,593,750 $
37%
حداکثر عرضه
1,000,000,000
عرضه کل
1,000,000,000

ایپ کوین (ApeCoin) چیست؟

ایپ کوین (ApeCoin) یک توکن حکومتی و ابزاری با استاندارد ERC-20 است که در اکوسیستم APE برای توانمندسازی و ایجاد انگیزه برای ایجاد یک جامعه غیر متمرکز در خط مقدم تکنولوژی وب 3 استفاده می‌شود. دارندگان ApeCoin خود را از طریق چارچوب حاکمیت غیر متمرکز کنترل کننده ApeCoin DAO اداره می‌کنند و در مورد نحوه استفاده از ApeCoin DAO Ecosystem Fund رای می‌دهند. بنیاد APE پیشنهادهای مورد توافق اکثریت دارندگان ApeCoin را مدیریت و اجرا می‌کند.

خالق ایپ کوین کیست؟ چه مقدار ایپ کوین وجود دارد؟

ApeCoin یک توکن غیر متمرکز است که از پروژه Bored Ape Yacht Club آزمایشگاه یوگا الهام گرفته شده است. ApeCoin برای استفاده در اکوسیستم در حال رشد APE، که توسط بنیاد APE پشتیبانی می‌شود، تاسیس شد. هدف ApeCoin DAO ایجاد و نگهداری اکوسیستم APE به روشی منصفانه و فراگیر است و زیرساختی را برای دارندگان ApeCoin فراهم می‌کند تا از طریق فرآیندهای حاکمیتی باز و بدون مجوز با یکدیگر همکاری کنند.

یک شورای اداری در بنیاد APE (هیئت مدیره)، تصمیمات اعضای ApeCoin DAO را اجرا خواهد کرد. هیئت مدیره مسئول اداره روزانه، حسابداری، مدیریت پروژه و سایر وظایفی است که تضمین می‌کند ایده‌های جامعه دارندگان APE از حمایت لازم برای تحقق بخشیدن به آن برخوردار هستند. اعضای ApeCoin DAO به اعضای هیئت مدیره رای می‌دهند.

مجموع میزان تولید و عرضه ارز دیجیتال APE به عدد 1 میلیارد واحد محدود است که تا زمان نگارش این مقاله، حدود 306 میلیون واحد آن در چرخه بازار قرار گرفته است.

مزایای خرید ایپ کوین با نماد APE

ApeCoin توکن حاکمیتی APE Ecosystem است که به دارندگان توکن اجازه می‌دهد در ApeCoin DAO شرکت کنند و به شرکت‌کنندگان آن، ارز مشترک می‌دهد که می‌تواند بدون واسطه‌های متمرکز استفاده شود. 62 درصد از کل ApeCoin به صندوق اکوسیستم تخصیص داده شد، که از ابتکارات جامعه محور که توسط اعضای ApeCoin DAO رای داده شده است، حمایت می‌کند.

ApeCoin همچنین به بخش‌های خاصی از اکوسیستم دسترسی می‌دهد که در صورت نبود این رمز ارز، از دسترس خارج خواهند شد، مانند بازی‌ها و خدمات انحصاری. برای توسعه‌دهندگان شخص ثالث، ApeCoin ابزاری برای مشارکت در اکوسیستم با ترکیب ApeCoin در خدمات، بازی‌ها و پروژه‌های دیگر است.

به بنیاد APE یک NFT (منحصر به فرد از نظر تعداد مینت شده) تولید شده توسط Yuga Labs، خالق مجموعه NFT های میمون کسل یا از پلتفرم Bored Ape Yacht Club اهدا شد. آزمایشگاه یوگا تمامی حقوق و امتیازات این NFT و آثار هنری زیربنایی آن را به بنیاد APE منتقل کرده است. اعضای ApeCoin DAO می‌توانند تصمیم بگیرند که چگونه از این مالکیت معنوی استفاده شود. ApeCoin یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی شده است. در نتیجه، توسط مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) اتریوم ایمن‌سازی می‌شود که این موضوع، امنیت بالای آن را نشان می‌دهد.

نحوه نگهداری APE

ارز دیجیتال APE که از روز انتشار، محبوبیت بالایی داشته، هنوز در کیف پول‌های زیادی پشتیبانی نمی‌شود. از محدود کیف پول‌های مناسب برای ذخیره‌سازی این ارز می‌توان به Trust Wallet و MetaMask اشاره کرد که بسیار پرطرفدار و محبوب هستند. به جهت افزایش رضایت‌مندی مخاطبان عزیز، والت داخلی بیدارز نیز پشتیبانی از این رمز ارز را در دسترس کاربران قرار داده است.

(تومان) IRT
(ایپ کوین) APE
اشتراک در
اطلاع از
guest
وضعیت بازار
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها