آرپا

0.0000 $

% 0.00

0.0000 تومان

برابر با بیت‌کوین

max
min
ارزش بازار
ارزش کل توکن‌ها یا کوین‌های استخراج شده ضرب‌ در قیمت نقدی آن
-- $
ارزش بازار رقیق شده
ارزش بازار رقیق شده یا FDV: ارزش تمام توکن‌ها با قیمت فعلی
$
حجم معامله
میزان معامله در 24 ساعت گذشته
0 $
عرضه درگردش
کوین‌هایی که در بازار در گردش و دست معامله‌گران هستن
-- $
حداکثر عرضه
--
عرضه کل

آرپا (ARPA) چیست؟

شبکه آرپا (ARPA) یک شبکه محاسباتی ایمن غیر متمرکز است که برای بهبود عدالت، امنیت و حفظ حریم خصوصی بلاک چین‌ها ساخته شده است. شبکه امضای آستانه BLS آرپا، به عنوان زیرساخت تولیدکننده اعداد تصادفی قابل تایید (RNG)، کیف پول ایمن، پل زنجیره‌ای متقابل و نگهبانی غیر متمرکز در چندین بلاک چین عمل می‌کند.

ARPA قبلا با نام ARPA Chain شناخته می‌شد که یک شبکه محاسبات چند حزبی (MPC) با حفظ حریم خصوصی بود و در سال 2018 تأسیس شد. ARPA Mainnet بیش از 224000 کار محاسباتی را در سال‌های گذشته تکمیل کرده است. تجربه در MPC و دیگر رمزنگاری‌ها، پایه و اساس طرح‌های نوآورانه امضای آستانه BLS (TSS-BLS) را ایجاد کرد و این مسیر را به شبکه ARPA امروزی هدایت کرد.

Randcast، یک تولیدکننده اعداد تصادفی قابل تایید (RNG)، اولین برنامه کاربردی است که از ARPA به عنوان زیرساخت استفاده می‌کند. Randcast یک منبع تصادفی رمزنگاری شده با امنیت بالاتر و هزینه کم در مقایسه با راه حل‌های دیگر ارائه می‌دهد.

خالق آرپا کیست؟ چه مقدار آرپا وجود دارد؟

ARPA توسط درک ژانگ، فلیکس ژو، جیانگ چن و یمو زو تاسیس شد. Felix Xu مدیر عامل و یکی از بنیان‌گذاران ARPA و پروتکل بلا است. فلیکس در رشته مالی و سیستم‌های اطلاعاتی از دانشگاه نیویورک فارغ‌التحصیل شد. Yemu Xu بنیان‌گذار و مدیر ارشد رشد ARPA است. این تیم وایت پیپر پروژه آرپا را در سال 2018 منتشر کرد.

حداکثر میزان قابل تولید از ارز دیجیتال آرپا به عدد 2 میلیارد واحد محدود شده است که از این مقدار، 1.5 میلیارد واحد آن تولید شده است. در زمان نگارش این مقاله، 1.24 میلیارد واحد ARPA در گردش بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

مزایای خرید آرپا با نماد ARPA

ARPA توکن اصلی این پلتفرم است که برای انجام عملکردهای حیاتی مرتبط در اکوسیستم استفاده می‌شود. این توکن عملکردهای ضروری را که در زیر ذکر شده است انجام می‌دهد: هزینه محاسباتی: بازپرداخت همه اعضای محاسبات چند جانبه (MPC) با توکن‌های ARPA برای سهمی که در قدرت محاسباتی دارند، انجام می‌گیرد.

هزینه استفاده از داده و مدل: هر محاسبات MPC یک قیمت استفاده از داده دریافت می‌کند تا هزینه‌های ارائه‌دهنده داده را برای فهرست کردن منابع داده با کیفیت بالا در شبکه ARPA جبران کند. وجوه به دست آمده را می‌توان برای پاداش به پذیرندگان اولیه و حامیان بازار داده ARPA ارائه کرد.

سپرده سهام و امنیت: شرکت‌کنندگان MPC می‌توانند از توکن‌های ARPA به عنوان سپرده امنیتی در هنگام شروع و تکمیل کارهای محاسباتی استفاده کنند. حاکمیت جامعه: دارندگان توکن با بیش از تعداد معینی توکن می‌توانند برای پیشبرد پروژه، به پیشنهادات رای دهند.

نحوه نگهداری ARPA

این رمز ارز را می‌توان در والت‌های مطرحی مانند Trust Wallet، MetaMask، Binance Chain Wallet و غیره، ذخیره‌سازی کرد. صرافی بیدارز نیز امکان نگهداری و ذخیره‌سازی ارز دیجیتال ARPA را به کاربران محترم ارائه داده و از این ارز پشتیبانی می‌کند.

(تومان) IRT
(آرپا)
اشتراک در
اطلاع از
guest
وضعیت بازار
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها