بیت کوین گلد

BTG Bitcoin Gold

38.354 $

% 13.80

2,280,146 تومان

برابر با 0.0006110 بیت‌کوین

$39.837 max
$30.580 min
ارزش بازار
ارزش کل توکن‌ها یا کوین‌های استخراج شده ضرب‌ در قیمت نقدی آن
671,729,262 $
ارزش بازار رقیق شده
ارزش بازار رقیق شده یا FDV: ارزش تمام توکن‌ها با قیمت فعلی
805,434,283 $
حجم معامله
میزان معامله در 24 ساعت گذشته
368,823,243 $
عرضه درگردش
کوین‌هایی که در بازار در گردش و دست معامله‌گران هستن
17,513,924 $
83%
حداکثر عرضه
21,000,000
عرضه کل
17,513,924

بیت کوین گلد (Bitcoin Gold) چیست؟

بیت کوین گلد در سال 2017 تاسیس شد تا به یک جایگزین کاربرپسند برای بیت کوین تبدیل شود. هدف شبکه BTG ترکیب امنیت و استحکام بلاک چین بیت کوین و ویژگی‌های آن با فرصتی برای آزمایش و توسعه است. BTG فضای کریپتو را با یک بلاک چین که کاملا با بیت کوین سازگار است، افزایش داده، اما بدون استفاده از منابعی مانند قدرت هش بیت کوین یا رقابت برای عنوان «بیت کوین واقعی»، توسعه خود را گسترش می‌دهد. هدف این شرکت ارائه یک سکه با قابلیت های پیاده‌سازی بیت کوین است، با این حال، فرصت‌های توسعه‌دهندگان DeFi و DApp را برای استفاده از این کوین ایجاد می‌کند.

خالق بیت کوین گلد کیست؟ چه مقدار BTG وجود دارد؟

بیت کوین گلد توسط گروهی از علاقه‌مندان با سوابق و مهارت‌های مختلف تاسیس شد. هانگ یین یکی از بنیان‌گذاران و توسعه‌دهندگان اصلی بیت کوین گلد است. او در سال 2015 در رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه فودان فارغ التحصیل شد. فعالیت حرفه‌ای او درست پس از فارغ التحصیلی آغاز شد. در اواخر سال 2015، یین یک مهندس نرم‌افزار برای گوگل شد. پس از سه سال حضور در غول فناوری، هانگ یین تصمیم گرفت با راه‌اندازی بیت کوین گلد، وارد حوزه کارآفرینی شود. در سال 2018 او همچنین در تاسیس HashForests شرکت کرد.

مارتین کووانجیف دومین بنیان‌گذار بیت کوین گلد است و همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره این شرکت می‌باشد. او در رشته مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر از دانشگاه فنی صوفیه فارغ التحصیل شد و مسیر حرفه‌ای او به عنوان یک کارگر خدمات غذایی در مک دونالد آغاز شد. در سال 2015 استادیار دانشگاه فنی صوفیه شد و در سال 2016 به عنوان توسعه‌دهنده اصلی iOS در phyre JSC مشغول به کار شد. از زمان تأسیس Bitcoin Gold در سال 2017، او شرکت دیگری به نام GoStartups.net را نیز راه‌اندازی کرده است. در حال حاضر، کووانجیف همچنین مدیرعامل Assetify است.

بیت کوین گلد دارای حداکثر عرضه 21،000،000 توکن BTG و مجموع عرضه 17،513،924 توکن BTG است. عرضه در گردش فعلی برابر با کل عرضه است. از مجموع توکن‌های BTG، 30 درصد برای توسعه بلاک چین و اصل پروژه اختصاص یافته است. 15 درصد دیگر برای پشتیبانی و توسعه اکوسیستم و 15 درصد دیگر در بین جامعه BTG توزیع شده است. حدود 20% از کل عرضه توکن BTG برای هزینه‌های سالانه رزرو شده است. نزدیک به 7% از توکن‌های BTG برای جوایز و همکاری برنامه‌ها کنار گذاشته شده، در حالی که 5% دیگر برای پاداش برای تیم موسس اختصاص یافته است. 8 درصد باقی مانده از توکن‌ها، صرف پوشش هزینه‌های پیش از فورک و توسعه جامعه می‌شود.

مزایای خرید بیت کوین گلد با نماد BTG

بیت کوین گلد ترکیبی منحصر به فرد از ویژگی‌های ذاتی بلاک چین اصلی بیت کوین و رویکردی نوآورانه برای توسعه بلاک چین و برنامه‌های کاربردی است. به عنوان یک هارد فورک توکن اصلی بیت کوین، BTG قصد دارد با معرفی یک الگوریتم اثبات کار جدید برای مشکلات مقیاس‌پذیری که بیت کوین با آن دست و پنجه نرم می‌کند، انقلابی در فرآیند استخراج ایجاد کند.

به عنوان یک پروتکل منبع باز، Bitcoin Gold به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا آزادانه در مدیریت و توسعه بلاک چین مشارکت کنند. به گفته این شرکت، این موضوع یک نیاز ضروری برای فشار دادن به تمرکززدایی و یکی از مهمترین نقاطی است که بیت کوین در آن با مشکل مواجه است.

Bitcoin Gold یکی از اولین هارد فورک‌های ارز دیجیتال اصلی است که توجه سرمایه‌گذاران سازمانی را به خود جلب کرده است. BTG در طیف گسترده‌ای از صرافی‌ها و همچنین خدمات سواپ و کیف پول‌های دیجیتال در دسترس کاربران است. در نهایت، بیت کوین گلد به طور فعال توسط چندین مرورگر آنلاین و ارائه‌دهندگان خدمات گوناگون اینترنتی پذیرفته شده است.

نحوه نگهداری BTG

ارز دیجیتال Bitcoin Gold در کیف پول‌های زیادی قابل پشتیبانی و ذخیره‌سازی نیست و مطرح‌ترین این والت‌ها را می‌توان گزینه‌هایی مانند Ledger، Trezor، Freewallet، Multi-cryptocurrency Wallet، Safepal و Atomic wallet دانست. اما شما معامله‌گران محترم می‌توانید این رمز ارز را در کیف پول دیجیتال داخلی بیدارز، نگهداری کنید.

(تومان) IRT
(بیت کوین گلد) BTG
اشتراک در
اطلاع از
guest
وضعیت بازار
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها