BTT
BitTorrent-New (BTT)

شما می‌توانید رمز ارز BTT را به سه روش زیر در صرافی بیدارز خرید و فروش کنید:

نماد ارز‌دیجیتال BTT
BTT
BitTorrent-New
تعداد شبکه: ۱
قیمت در بازار جهانی
$۰٫۰۰۲۳۹۳۸
تغییرات بازار
تغییرات یک ساعت اخیر
افزایش قیمت ۰%
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر
افزایش قیمت ۰%
تغییرات هفت روز اخیر
افزایش قیمت ۲٫۴۲۹۹۹%

بیت تورنت (BitTorrent-New) چیست؟

بیت تورنت (BitTorrent-New) یک پلتفرم به اشتراک‌گذاری فایل و تورنت محبوب همتا به همتا یا اصطلاحا P2P است که در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای غیر متمرکز شده است. BitTorrent که ابتدا در جولای 2001 منتشر شد، توسط پلتفرم بلاک چین TRON در جولای 2018 خریداری شد.

BitTorrent از زمان خرید خود، ابزارهای جدید مختلفی را با توکن اختصاصی بومی، یعنی BTT که در فوریه 2019 منتشر شد، اضافه کرده است. BTT با استفاده از استاندارد TRC-10 بر روی بلاک چین خود TRON راه‌اندازی شد. طبق ادعای رسمی این مجموعه، بیت تورنت در حال حاضر "بزرگترین پروتکل ارتباطی غیر متمرکز P2P" در جهان است.

خالق بیت تورنت کیست؟ چه مقدار بیت تورنت وجود دارد؟

بیت تورنت اصلی، زاییده فکر برام کوهن، توسعه‌دهنده و کارآفرینی است که در عرصه ارزهای دیجیتال به خوبی شناخته شده است. کوهن توضیح داده است که BitTorrent را برای مبارزه و کنترل کردن صنعت سرگرمی سنتی طراحی کرده است. این پلتفرم شاهد مبارزات حقوقی متعددی بوده است و کوهن معتقد است که قوانین کپی رایت را نقض نمی‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد فایل‌هایی مانند موسیقی و فیلم را بین خود به اشتراک بگذارند.

در سال 2018، TRON خرید BitTorrent را تکمیل کرد و BitTorrent را تحت کنترل جاستین سان قرار داد. TRON همچنین پشت اضافه کردن ارز دیجیتال به بیت تورنت است، زیرا توکن BTT در بلاک چین TRON منتشر شده است. این حرکت بخشی از تلاش‌های TRON برای افزودن ویژگی‌های غیر متمرکز بیشتر به این پلتفرم بوده است.

این رمز ارز که از نوع توکن است، میزان حداکثر عرضه خود را به عددی بسیار زیاد یعنی 990 هزار میلیارد (990،000،000،000،000) واحد محدود کرده است. از این اعداد در زمان نگارش این مقاله، بیش از 945 هزار میلیارد آن در چرخه بازار قرار دارد.

مزایای خرید بیت تورنت با نماد BTT

هدف اولیه BitTorrent این بود که صنعت سرگرمی قدیمی و نحوه دسترسی مصرف‌کنندگان به محتوا را تغییر داده و بهبود بخشد. شبکه‌های توزیع گران قیمت و ناکارآمد قدیمی که هدف اصلی بوده‌اند، با توسعه‌دهنده برام کوهن، شاهد مزایای جذابی بودند که اصلی‌ترین آن، اجازه دادن به کاربران اینترنتی برای توزیع مستقیم محتوا بین خودشان بوده است. در اوایل دهه 2000، BitTorrent به پلتفرم اشتراک فایل P2P تبدیل شد و TRON در سال 2018 راه‌اندازی شد.

تحت حمایت و توسعه TRON، BitTorrent جذابیت کاربری خود را برای کسانی که علاقه‌مند به راه حل‌های غیر متمرکز و ارزهای دیجیتال و همچنین پایگاه کاربران خود هستند، گسترش داده است. از جمله ویژگی‌های اضافه شده می‌توان به BitTorrent Speed اشاره کرد که از توکن BTT به عنوان بخشی از عملیات خود استفاده می‌کند.

BitTorrent همچنین به خدمات پولی منشعب شده است و چندین نسخه از پلتفرم خود را با امکانات مختلف به شکل پولی ارائه می‌دهد که شامل قابلیت‌های رفع محدودیت‌های اینترنتی در کشورها و استفاده از نرم‌افزار بدون دیدن آگهی است.

نحوه نگهداری بیت تورنت

شما کاربران عزیز از دو روش می‌توانید دارایی خود از رمز ارز BTT را ذخیره‌سازی و نگهداری نمایید. روش اول، استفاده از کیف پول داخلی بیدارز می‌باشد که برای این کار، باید به بخش والت داخلی از حساب کاربری خود مراجعه فرمایید. روش دوم، استفاده از کیف پول‌های خارجی است. از مهمترین کیف پول‌هایی که از رمز ارز BTT پشتیبانی می‌کنند، می‌توان به Trust Wallet، MetaMask و Binance Chain Wallet اشاره کرد.

اپلیکیشن بیدارز

با اپلیکیشن بیدارز، نهایت امنیت و راحتی در معاملات را بر روی گوشی هوشمند خود تجربه کنید. اپلیکیشن بیدارز با به‌روزترین زبان‌‌های برنامه‌نویسی مخصوص گوشی‌های اندروید و iOS طراحی شده و کاربران محترم می‌توانند از تمامی امکانات آن بر روی هر گوشی هوشمند استفاده نمایند.

دانلود اپلیکیشن اندروید و آی او اس بیدارز