سان

0.0000 $

% 0.00

0.0000 تومان

برابر با بیت‌کوین

max
min
ارزش بازار
ارزش کل توکن‌ها یا کوین‌های استخراج شده ضرب‌ در قیمت نقدی آن
-- $
ارزش بازار رقیق شده
ارزش بازار رقیق شده یا FDV: ارزش تمام توکن‌ها با قیمت فعلی
$
حجم معامله
میزان معامله در 24 ساعت گذشته
0 $
عرضه درگردش
کوین‌هایی که در بازار در گردش و دست معامله‌گران هستن
-- $
حداکثر عرضه
--
عرضه کل

سان (Sun New) چیست؟

پلتفرم SUN.io اولین پلتفرم تک مرحله‌ای TRON است که از مبادله استیبل کوین، استخراج توکن و خودگردانی پشتیبانی می‌کند. پس از تغییر نام، توکن Sun (New)، به عنوان یک توکن حکومتی چند منظوره بر روی پلتفرم SUN (مشابه توکن CRV Curve DAO و توکن EPS Ellipsis)، به دارندگان توکن حقوق و مزایای مختلفی مانند حق رأی و حق حاکمیت در تصمیم‌گیری‌های توسعه، جذب ارزش، پاداش استیک کردن (Staking) و غیره.

Sun Token یک ارز دیجیتال جدید متعلق به پلتفرم مالی غیر متمرکز (DeFi) از SUN.io است. در می 2021، Sun.io تصمیم گرفت عرضه Sun Tokens را از 19.9 میلیون به 19.9 میلیارد افزایش دهد، بنابراین Sun (New) را با نرخ 1:1000 بین دارندگان فعلی SUN (تغییر نام از SUNOLD) توزیع کرد. اما این فرآیند ارزش بازار آن را تحت تاثیر قرار نداد.

خالق سان کیست؟ چه مقدار سان وجود دارد؟

جاستین سان یک کارآفرین چینی در زمینه ارزهای دیجیتال و مدیر تجاری است. او بنیان‌گذار Tron (تاسیس ژوئیه 2017)، یک اکوسیستم بلاک چین DAO است. این فرد به عنوان بنیان‌گذار SUN نیز معرفی می‌شود.

سقف توکن قابل عرضه از SUN به عدد 19،900،730،000 محدود شده است که تا زمان نگارش این مقاله، 8.87 میلیارد واحد از آن در چرخه مالی بازار رمز ارزی قرار گرفته است.

مزایای خرید سان با نماد SUN

به عنوان یک پلتفرم DeFi، SUN.io شامل یک صرافی غیر متمرکز (DEX) با تمرکز بر استیبل کوینی به نام SunSwap است که با استخرهای نقدینگی مرتبط و گزینه‌های کشت سود برای دارندگان Sun Token ترکیب شده است. طبق DeFi Llama، SUN.io تا 8 ژوئن 2022 دارای 820.2 میلیون دلار ارزش کل بود. با بیش از 437 میلیون دلار ذخیره‌سازی شده، Old 2pool LP (یک جفت معاملاتی متشکل از سان توکن و استیبل کوین USDD ترون)، بزرگترین استخر نقدینگی در این پلتفرم به حساب می‌آید.

SunSwap بزرگترین برنامه غیر متمرکز (Dapp) در شبکه Tron از نظر حجم معاملات است. از نظر تراز دارایی‌های نگهداری شده، SunSwap دومین DAPP مبتنی بر Tron پس از JustLend است. SunSwap با 75710 آدرس کیف پول ماهانه منحصر به فرد، فعال‌ترین کاربران را در میان DApp های مبتنی بر Tron دارد که بسیار جلوتر از 12510 کاربر فعال Transit Swap و 6400 کاربر فعال JustLend است.

با قفل کردن توکن‌های SUN، کاربران توکن‌های حکومتی veSUN را دریافت می‌کنند. این‌ها به دارندگان اجازه می‌دهد تا در مورد وزن‌دهی هر استخر نقدینگی رای دهند. وزن‌دهی درصد پاداش‌هایی را که هر استخر نقدینگی دریافت می‌کند را تعیین می‌کند که از 50 درصد کل کارمزد تراکنش‌ها در پلتفرم دیفای Sun.io تامین می‌شود. دوره قفل شدن بین شش ماه تا چهار سال متغیر است. دوره‌های قفل طولانی‌تر، پاداش و قدرت رای بیشتری ایجاد می‌کند.

نحوه نگهداری SUN

کیف پول‌های رایج زیادی از این ارز دیجیتال پشتیبانی نمی‌کنند. اما قطعا یکی از بهترین گزینه‌ها می‌تواند HyperPay باشد که پشتیبانی ارز SUN را ارائه می‌دهد. والت داخلی بیدارز نیز برای ذخیره‌سازی و مبادله این مرز ارز در دسترس کاربران گرامی قرار دارد.

(تومان) IRT
(سان)
اشتراک در
اطلاع از
guest
وضعیت بازار
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها