سوالات متداول

سوالات متداول بیدارز

این بخش به منظور افزایش سرعت پاسخ‌گویی به مشتریان به خصوص در اوقات شلوغی بخش پشتیبانی شرکت، راه‌اندازی شده است، تا کاربران بدون نیاز به تماس مستقیم با بیدارز، پاسخ بسیاری از سوالاتشان را دریافت کنند. در واقع در این بخش، پرسش‌هایی به طور پیش‌فرض و به روش پرسش و پاسخ مطرح شده، که تعدادی از کاربران قدیمی در مورد آن‌ها دچار ابهام بوده‌اند. کاربران گرامی در نظر داشته باشند، این بخش تنها برای قسمت‌های مختلف پلتفرم بیدارز طراحی شده و پاسخ‌گویی به سوالاتی از قبیل "ارز دیجیتال چیست"، در قسمت مجله قرار داده شده است.

 • نمایش پاسخ سوال عدم نمایش پاسخ سوال «بیدارز» چگونه کار می‌کند؟

  بیدارز برای راحتی کاربران، سه روش همتا به همتا (P2P)، خرید و فروش لحظه‌ای (OTC) و ترید (Trade) را در بخش معاملات خود قرار داده است که با مراجعه به صفحه‌ی هر کدام، می‌توانید اطلاعات کاملی پیرامون نحوه کار و اجرای آن‌ها مشاهده نمایید

 • نمایش پاسخ سوال عدم نمایش پاسخ سوال نحوه احراز هویت کاربران چگونه است؟

  تمامی کاربران جهت خرید و فروش در سامانه، باید مراحل احراز هویت شامل ارسال مدارک شناسایی، تائید حساب بانکی، شماره همراه و شماره تلفن ثابت را طی کنند. این مراحل توسط هر کاربر فقط یک بار طی می‌شود. به جهت تامین امنیت و پیش‌گیری از سوء استفاده‌های احتمالی، انجام مراحل احراز هویت، غیر قابل چشم‌پوشی است.

 • نمایش پاسخ سوال عدم نمایش پاسخ سوال چرا «بیدارز» نماد اعتماد ندارد؟

  متاسفانه طبق اعلام مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، در حال حاضر و تا زمان تدوین قوانین حوزه ارزهای دیجیتال، به سایت‌های فعال در زمینه مبادلات ارزهای دیجیتال، ای نماد تعلق نمی‌گیرد. اما سایر پروژه‌های این شرکت دارای ای نماد هستند.

 • نمایش پاسخ سوال عدم نمایش پاسخ سوال امنیت طرفین معامله چگونه تضمین می‌شود؟

  مبلغی که خریدار به صورت آنلاین واریز می‌کند، تا زمان تائید انتقال ارز دیجیتال از طرف فروشنده به والت (کیف پول الکترونیکی) خریدار، نزد ما به امانت باقی می‌ماند و اگر به هر دلیلی فروشنده انتقال را انجام ندهد، این مبلغ به حساب خریدار استرداد خواهد شد. همچنین از آنجا که قبل از انتقال ارز دیجیتال، خریدار مبلغ ریالی آن را به حساب ما واریز کرده است، فروشنده نیز با اطمینان خاطر می‌تواند انتقال را انجام دهد.

اپلیکیشن بیدارز

با اپلیکیشن بیدارز، نهایت امنیت و راحتی در معاملات را بر روی گوشی هوشمند خود تجربه کنید. اپلیکیشن بیدارز با به‌روزترین زبان‌‌های برنامه‌نویسی مخصوص گوشی‌های اندروید و iOS طراحی شده و کاربران محترم می‌توانند از تمامی امکانات آن بر روی هر گوشی هوشمند استفاده نمایند.

دانلود اپلیکیشن اندروید و آی او اس بیدارز