ثبت نام و احراز هویت

شما کاربران عزیز می‌توانید با انجام ثبت نام و تکمیل فرآیند احراز هویت خود، از تمامی امکانات پلتفرم بیدارز استفاده کنید. در ادامه، نحوه ثبت نام و احراز هویت پلتفرم بیدارز را از طریق تصاویر مربوط به آن بررسی می‌کنیم.

در کادر اول، آدرس پست الکترونیک خود را وارد کنید.

تکه پازل عکس را در محل مخصوص به آن قرار دهید.

در کادر دوم، بر روی گزینه “ثبت و ادامه” برای انتقال به مرحله بعد کلیک کنید.

در این صفحه ابتدا باید پیام “لینک تایید ایمیل ارسال شد.” در بالای صفحه نمایش داده شود. در صورتی که این پیام را مشاهده نکردید، لطفا مرحله قبل را مجددا انجام دهید.

در کادر اول، کد 9 رقمی ارسال شده به ایمیل خود را وارد کنید.

در کادر دوم، نام کاربری پروفایل خود را انتخاب نمایید. این نام اختیاری است.

در کادر سوم، یک رمز عبور مناسب برای خود انتخاب کرده و وارد نمایید. این رمز باید به زبان انگلیسی نوشته شود و همچنین حداقل از 8 کارکتر، حداقل یک عدد، حداقل یک حرف بزرگ و حداقل یک حرف کوچک تشکیل شده باشد.

در کادر چهارم، مجددا کلمه عبور خود را وارد کنید.

در نهایت، بر روی گزینه “ثبت حساب کاربری جدید” کلیک کنید.

در این بخش با کلیک روی گزینه “ثبت شماره همراه” به صفحه‌ی احراز هویت منتقل می‌شوید.

در این صفحه، ابتدا اطلاعاتی پیرامون فرآیند احراز هویت کاربران گردآوری شده است. پس از مطالعه این عناوین، روی گزینه “احراز هویت کنید” کلیک کنید.

در کادر اول، کد ملی خود را وارد کنید.

در کادر دوم، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.

در کادر سوم، تاریخ تولد خود را وارد کنید.

نکته: شماره تلفن همراه وارد شده در این صفحه باید به نام خود کاربر باشد. یعنی نمی‌توان با شماره همراه فرد دیگری، احراز هویت انجام داد.

در نهایت بر روی گزینه “ثبت” کلیک کنید.

در این بخش باید کد تاییدیه ارسال شده به شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و سپس روی گزینه “ثبت کد دریافتی” کلیک کنید.

در این بخش کاربران باید تصویر مربوط به مدارک شناسایی و عکس سلفی خود را برای بیدارز ارسال کنید. خواهشمند است این تصاویر را بر اساس استاندارد توضیح داده شده برای هر کدام، تهیه کنید. به جهت راحتی مخاطبان گرامی، نمونه‌هایی از تصاویر صحیح و غلط در تصویر، قرار شده است.

پس از تهیه این تصاویر، لطفا هر کدام را از طریق گزینه مربوط به آن، ارسال کنید. کادر سمت راست، برای ارسال عکس سلفی به همراه برگه احراز هویت و کادر سمت چپ، برای ارسال دو کارت شناسایی، به همراه کارت بانکی و برگه احراز هویت است.

در نهایت بر روی گزینه آپلود تصاویر کلیک کنید.