کیف پول داخلی

به منظور افزایش رضایتمندی کاربران گرامی و راحتی در انجام نقل و انتقالات دارایی‌های دیجیتال، صرافی بیدارز، کیف پول دیجیتال یا والت داخلی خود را معرفی کرده و در دسترس شما عزیزان قرار داده است. در ویدیو زیر، به بررسی این والت و راهنمای استفاده از آن می‌پردازیم.

به منظور راحتی شما کاربران گرامی و بررسی دقیق‌تر کیف پول دیجیتال داخلی، در ادامه این بخش را با تصاویر مربوط به قسمت‌های مختلف آن تشریح می‌کنیم.

پس از ورود به سایت و حساب کاربری، روی گزینه “والت داخلی” از نوار ابزار بالای صفحه کلیک می‌کنیم.

در صفحه جدید، 2 بخش اصلی در دسترس ما قرار دارد: لیست ارزها – هزینه انتقال

در بخش “هزینه انتقال”، کارمزد انتقالات مربوط به تمامی ارزهای دیجیتال سایت بیدارز نمایش داده می‌شود.

“لیست ارزها” که صفحه پیش‌فرض نمایش‌داده شده می‌باشد، تمامی ارزهای پشتیبانی شده توسط صرافی بیدارز را نمایش می‌دهد و هر کدام از این ارزها،گزینه‌هایی دارند که در ادامه، آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

در کنار هر ارز دیجیتال، 2 بخش دیده می‌شود: اطلاعات مربوط به دارایی ما از آن رمز ارز و همچنین قیمت آن – ۳ گزینه برای “برداشت”، “ارسال” و “گزارشات” مربوط به انتقالات آن ارز دیجیتال. همچنین با کلیک بر روی علامت فلش (Refresh)، تمامی این اطلاعات به‌روزرسانی می‌شوند.

برای دریافت رمز ارز از یک فرد دیگر، روی گزینه “برداشت” کلیک می‌کنیم.

در صفحه جدید، اول باید شبکه مد نظر خود برای انتقال را انتخاب کنیم. معمولا در این بخش گزینه “شبکه پیش فرض” قابل انتخاب است. در پایین این گزینه، آدرس کیف پول داخلی ما برای ارز دیجیتالی که انتخاب کرده‌ایم، دیده می‌شود که می‌توانیم این آدرس را به فردی که قرار است برای ما ارز دیجیتال ارسال کند، تحویل دهیم. به این منظور در کنار آدرس والت، گزینه‌ای برای کپی کردن آن قرار داده شده است.

نکته مهم: به دلیل تغییر آدرس‌های سایت به شکل مدون، همیشه قبل از ارائه آدرس به مخاطبان خود، حتما آخرین و به‌روزترین آدرس را در همان زمان معامله از سایت مشاهده کرده و به مخاطب خود تحویل دهید.

نکته مهم: در ارزهای دیجیتالی که قابل جابه‌جایی در شبکه‌های مختلفی هستند، حتما نوع شبکه را با دقت انتخاب کنیم، چرا که اگر جابه‌جایی در شبکه اشتباهی انجام گیرد، آن رمز ارز دیگر قابل بازیابی نخواهد بود و از بین خواهد رفت.

برای ارسال ارز دیجیتال به فرد دیگر، روی گزینه “ارسال” در مقابل هر ارز کلیک می‌کنیم.

در صفحه جدید، در کنار انتخاب شبکه انتقال، باید آدرس کیف پول مقصد و مقدار ارزی که می‌خواهیم انتقال دهیم را نیز مشخص کنیم. فراموش نکنیم که اگر ارز دیجیتال مد نظر ما، نیاز به “کد تگ” ندارد، تیک مربوطه در قسمت “والت من جهت دریافت ارز نیازی به تگ ندارد” را بزنیم.

در نهایت روی گزینه “ارسال” کلیک می‌کنیم.

در این صفحه، کد دریافتی از طریق پیامک برای تلفن همراه خودمان را وارد می‌کنیم. سپس روی گزینه “ارسال” کلیک می‌کنیم.

انتقال (ارسال) ما انجام شده است. به صورت خودکار به صفحه اصلی والت داخلی منتقل می‌شویم و می‌توانیم از بخش “گزارشات”، این انتقال را بررسی کنیم.

با کلیک روی گزینه “جزئیات” در صفحه “گزارشات”، می‌توانیم اطلاعات کاملی درباره انتقال ارزهای دیجیتال خود را مشاهده کنیم.

در صورتی که وارد بخش “جزئیات” شویم، زمانی که انتقال یک ارز دیجیتال از کیف پول دیجیتال ما کامل شود، گزینه “در انتظار” به “ثبت شد” تغییر خواهد کرد.