تصاویر و توضیحات مربوط به مراحل احراز هویت

تصاویر و توضیحات مربوط به مراحل احراز هویت

مرحله اول

توضیحات: برای انجام مراحل احراز هویت، پس از ورود به سایت بیدارز، روی گزینه "ثبت نام" کلیک نمایید.

مرحله دوم

توضیحات: در بخش ۱، آدرس پست الکترونیک خود را وارد کنید.

 • تکه پازل عکس را در محل مخصوص به آن قرار دهید.
 • در بخش ۲، بر روی گزینه "ثبت و ادامه" برای انتقال به مرحله بعد کلیک نمایید.

مرحله سوم

توضیحات: در این صفحه ابتدا باید پیام "لینک تایید ایمیل ارسال شد." در بالای صفحه نمایش داده شود. در صورتی که این پیام را مشاهده نکردید، لطفا مرحله قبل را مجددا انجام دهید.

 • در بخش ۱، کد ۹ رقمی ارسال شده به ایمیل خود را وارد نمایید.
 • در بخش ۲، نام کاربری پروفایل خود را انتخاب نمایید. این نام اختیاری است.
 • در بخش ۳، یک رمز عبور مناسب برای خود انتخاب کرده و وارد نمایید. این رمز باید به زبان انگلیسی نوشته شود و همچنین حداقل از ۸ کارکتر، حداقل یک عدد، حداقل یک حرف بزرگ و حداقل یک حرف کوچک تشکیل شده باشد.
 • در بخش ۴، مجددا کلمه عبور خود را وارد نمایید.
 • در نهایت، بر روی گزینه "ثبت حساب کاربری جدید" کلیک نمایید.

مرحله چهارم

توضیحات: در این بخش با کلیک روی گزینه "ثبت شماره همراه" به صفحه‌ی احراز هویت منتقل می‌شوید.

مرحله پنجم

توضیحات: در این صفحه، ابتدا اطلاعاتی پیرامون فرآیند احراز هویت کاربران گردآوری شده است. پس از مطالعه این عناوین، روی گزینه "احراز هویت کنید" کلیک نمایید.

مرحله ششم

توضیحات:

 • در بخش ۱، کد ملی خود را وارد نمایید.
 • در بخش ۲، شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.
 • در بخش ۳، تاریخ تولد خود را وارد نمایید.
 • در نهایت بر روی گزینه "ثبت" کلیک نمایید.

مرحله هفتم

توضیحات: در این بخش باید کد تاییدیه ارسال شده به شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و سپس روی گزینه "ثبت کد دریافتی" کلیک فرمایید.

مرحله هشتم

توضیحات: در این بخش کاربران باید تصویر مربوط به مدارک شناسایی و عکس سلفی خود را برای بیدارز ارسال نمایند. خواهشمند است این تصاویر را بر اساس استاندارد توضیح داده شده برای هر کدام، تهیه نمایید. به جهت راحتی مخاطبان گرامی، نمونه‌هایی از تصاویر صحیح و غلط در ادامه، قرار شده است.

مرحله نهم

توضیحات: پس از تهیه این تصاویر، لطفا هر کدام را از طریق گزینه مربوط به آن، ارسال نمایید. گزینه ۱، برای ارسال عکس سلفی به همراه برگه احراز هویت و گزینه ۲، برای ارسال دو کارت شناسایی، به همراه کارت بانکی و برگه احراز هویت است.

مرحله دهم

توضیحات: این صفحه پس از اتمام مراحل احراز هویت کاربران نمایش داده می‌شود. در صورتی که مدارک شناسایی کاربران توسط تیم پشتیبانی تایید گردد، دو علامت تایید سبز رنگ در کنار بخش "مدارک هویتی" و "تصاویر" به همراه عبارت "احراز هویت شما تکمیل شده است" نمایان می‌گردد.

اپلیکیشن بیدارز

با اپلیکیشن بیدارز، نهایت امنیت و راحتی در معاملات را بر روی گوشی هوشمند خود تجربه کنید. اپلیکیشن بیدارز با به‌روزترین زبان‌‌های برنامه‌نویسی مخصوص گوشی‌های اندروید و iOS طراحی شده و کاربران محترم می‌توانند از تمامی امکانات آن بر روی هر گوشی هوشمند استفاده نمایند.

دانلود اپلیکیشن اندروید و آی او اس بیدارز