قوانین «بید ارز»

تمامی فعالیت های سامانه «بید ارز» تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و تجارت الکترونیک می باشد. لازمه استفاده از خدمات سامانه «بید ارز» قبول قوانین آن بوده و تمام کاربران باید این قوانین را رعایت کنند.

 

قوانین خرید و فروش

- «بید ارز» هیچ گونه دخالتی در تعیین قیمت ارزهای دیجیتال نداشته و قیمت توسط خود کاربران پیشنهاد می شود.

- قبل از انجام معامله تمام جوانب آن از جمله قیمت پیشنهادی را بررسی کرده و تنها پس از کسب اطمینان کامل اقدام به خرید یا فروش کنید، پس از پرداخت وجه و انتقال ارز دیجیتال، معامله نهایی تلقی شده و به هیچ عنوان امکان لغو آن وجود نخواهد داشت.

- ما به هیچ عنوان معاملاتی را که از روال معمول سامانه پیروی نکرده باشند و یا از طریق پرداخت ضمانت شده پرداخت را انجام نداده باشند ضمانت نمی کنیم و تمامی عواقب آن بر عهده خودتان خواهد بود.

- اگر فروشنده گزینه «بروز رسانی خودکار قیمت پیشنهادی، نسبت به قیمت جهانی» را انتخاب کند، قیمت ارز دیجیتالی که برای فروش ثبت کرده است به نسبت تغییر قیمت جهانی همان ارز تغییر خواهد کرد. این تغییرات تا لحظه ارسال درخواست خرید توسط خریدار و قبل از واریز وجه لحاظ خواهد شد و با تائید درخواست خرید توسط فروشنده قیمت نهایی شده و هر دو طرف معامله ملزم به پیروی از آن خواهند بود.

 

قوانین احراز هویت و محرمانگی اطلاعات کاربران

- تمامی کاربران ملزم به ارسال مدارک شناسایی مورد نیاز وتائید اطلاعات تماس مانند شماره همراه، ایمیل و شماره تلفن ثابت جهت احراز هویت هستند.

- تمامی مدارک ارسالی و سایر اطلاعات کاربران نزد سامانه «بیدارز» محفوظ بوده و به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت مگر با دستور قضایی و حکم دادگاه.

ـ استفاده از مدارک یا اطلاعات شخص دیگر جهت ثبت نام و هر گونه فعالیت در «بید ارز» ممنوع بوده و سامانه «بید ارز» این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در صورت مشاهده آن مورد را از طریق مراجع قضایی پیگیری کند.

- هر گونه دستکاری و تغییر در مدارک ارسالی که با هدف گمراه کردن تیم پشتیبانی صورت بگیرد ممنوع بوده و سامانه «بید ارز» این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در صورت مشاهده آن را از طریق مراجع قضایی پیگیری کند.

ـ «بید ارز» این حق را برای خود محفوظ می دارد بدون الزام به توضیح مدارک ارسالی جهت احراز هویت را رد کرده و احراز هویت کاربر را تائید نکند.

 

قوانین مربوط به امور مالی

- تمامی تراکنش های مالی در سامانه «بید ارز» باید تنها از طریق حساب بانکی خود کاربر که قبلا در سامانه تاید شده است انجام گردد. در صورت استفاده از حساب بانکی شخصی دیگر و یا حساب بانکی تائید نشده اکانت کاربر مسدود شده و تمام عواقب آن بر عهده ایشان خواهد بود.

ـ تسویه حساب موجودی تنها به حساب بانکی ای که به نام خود کاربر بوده و قبلا در سامانه «بید ارز» ثبت و تائید شده باشد واریز خواهد شد.

- تسویه حساب ها ۴ نوبت در روز به غیر از روزهای تعطیل و از طریق پایا انجام می شود. مسئولیت تاخییر که در اثر اختلالات احتمالی در شبکه بانکی یا پایا صورت پذیرد بر عهده «بید ارز» نخواهد بود.

ـ عواقب و مسئولیت ارائه اطلاعات بانکی نا صحیح بر عهده کاربر است.

 

تغییرات

«بید ارز» این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت نیاز قوانین فعلی را تغییر داده و یا موارد جدید به آن اضافه کند. تغییرات احتمالی قوانین پس از اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پنل کاربری به کاربران، برای تمامی افرادی که از خدمات این سامانه استفاده می کنند لازم الاجرا خواهد بود.