جوایز و نحوه امتیازدهی

تصویر جایزه برای مشتریان وفادار

آیا می‌دانید بیدارز برای کاربران خود، چه جوایز و تخفیفاتی در نظر گرفته است؟

کاربران می‌توانند با انجام مواردی مانند ثبت نام، تکمیل مراحل احراز هویت و غیره در پلتفرم بیدارز، امتیاز مربوط به آن بخش را جمع‌آوری کرده و در نهایت از این امتیازات برای کسب تخفیفات و جوایز استفاده کنند. موارد استفاده از امتیازات شامل ۳ حالت می‌شوند:

  • تبدیل امتیاز به ارز دیجیتال و واریز آن به کیف پول دیجیتال کاربر: ارز دیجیتال مختلف برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته شده است تا بنا به صلاحدید خود، امتیازات کسب شده را به این رمز ارزها تبدیل کنید. این بخش محدودیت استفاده 2 بار در هفته دارد.
  • شرکت در قرعه‌کشی‌ها و استفاده از جوایز غیر نقدی: شما می‌توانید امتیازات خود را به بلیط شرکت در قرعه‌کشی میان دوره و پایان دوره بیدارز تبدیل کنید. هر کدام از این قرعه‌کشی‌ها جوایز جذاب و هیجان‌انگیز مخصوص خود دارند که می‌توانید لیست این جوایز را در بخش مربوطه هر کدام مشاهده نمایید.
  • استفاده از گردونه شانس: در این بخش، شما با پرداخت امتیاز، می‌توانید ۲ بار در هفته گردونه شانس را بچرخانید و شانس خود را برای برنده شدن جوایز متنوع آن مانند گوشی آیفون، ارز دیجیتال، وجه نقد و غیره امتحان کنید.

در ادامه جدولی برای اطلاع از روش‌های کسب امتیاز و میزان امتیاز هر بخش آورده شده که کاربران عزیز می‌توانند بر این اساس، شرایط دریافت امتیازات را مشاهده نمایند. همچنین برای اطلاع از چگونگی تبدیل امتیازات به تخفیف‌ها و جوایز، می‌توانید به بخش امتیازات از پنل کاربری خود مراجعه فرمایید.

نوع فعالیتمیزان امتیاز دریافتی
تایید ایمیل۳ امتیاز
تایید شماره همراه۲ امتیاز
تایید مدارک۱۰ امتیاز
فعال سازی ورود دو مرحله‌ای۵ امتیاز
نصب و استفاده از اپلیکیشن بیدارز۵ امتیاز
در ازای تراکنش موفق به ارزش ۱۰ میلیون تومان در بخش P2P و Trade۱ امتیاز

* ثبت امتیاز برای تغییر ایمیل و تایید مجدد در نظر گرفته نمی‌شود.

* ثبت امتیاز برای تغییر شماره همراه و تایید مجدد در نظر گرفته نمی‌شود.

* برای اولین تراکنش (یا تراکنش‌ها)، صرفا تا سقف ۲۵ میلیون تومان، هر یک میلیون تومان تراکنش موفق برابر با یک امتیازمحاسبه می‌شود.

برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی یا ضایع شدن حقوق کاربران محترم، قوانینی برای کسر امتیاز نیز در نظر گرفته شده که می‌توانید این قوانین را در بخش باشگاه مشتریان از پنل کاربری خود، مشاهده نمایید.