راهنمای پنل VIP

در بخش پنل VIP بیدارز می‌توانید معاملات تتر خود را با ربات انجام دهید. به این معنی که کاربر درگیر فرآیند خرید و فروش نمی‌شود و معاملات توسط ربات به صورت خودکار پیگیری و تکمیل می‌شوند.

این ربات ها بر مبنای قیمت پایه تتر و درصد سود شما فعالیت می‌کنند. یعنی برای ایجاد یک ربات ابتدا باید قیمت پایه تتر و درصد سود توسط کاربر مشخص شود.

به عنوان مثال کاربر قیمت پایه تتر را روی 50000 تومان تنظیم می‌کند و یک ربات فروشنده با سود 0.5 درصد با مقدار 1000 تتر ایجاد می‌کند.

در این حالت ربات یک پیشنهاد فروش به مقدار 1000 تتر با قیمت واحد 50250 ثبت می‌کند و درخواست‌های خرید را به صورت خودکار قبول کرده و معاملات را تا انتها انجام می‌دهد.

حال اگر کاربر ربات خریدار با درصد سود 0.5 درصد ایجاد کند، ربات خریدار به دنبال پیشنهادات فروش با قیمت کمتر از 49750 می‌گردد و اگر پیدا کند، درخواست خرید ثبت می‌کند و به صورت خودکار معامله را تا انتها ادامه می‌دهد.

لازم به ذکر است برای ایجاد ربات فروشنده باید همان مقدار ارز در کیف پول خود موجودی داشته باشید، و در طول مدت فعالیت ربات، آن مقدار ارز قابل برداشت یا انتقال نیست. به طور مشابه برای ایجاد ربات خریدار نیز باید موجودی تومانی شما برای خرید تتر کافی باشد.

در حال حاضر این ربات‌ها فقط معاملات “انتقال خودکار” را روی بازار P2P انجام می‌دهند. معاملاتی که از نوع “انتقال خودکار” نیستند توسط ربات پردازش نمی‌شوند. این ربات‌ها مستقل از هم فعالیت می‌کنند و هیچگونه ارتباطی با هم ندارند. بنابراین برای یک ربات فرقی نمی‌کند که با انسان معامله کند یا با ربات دیگر.