الگورند

0.0000 $

% 0.00

0.0000 تومان

برابر با بیت‌کوین

max
min
ارزش بازار
ارزش کل توکن‌ها یا کوین‌های استخراج شده ضرب‌ در قیمت نقدی آن
-- $
ارزش بازار رقیق شده
ارزش بازار رقیق شده یا FDV: ارزش تمام توکن‌ها با قیمت فعلی
$
حجم معامله
میزان معامله در 24 ساعت گذشته
0 $
عرضه درگردش
کوین‌هایی که در بازار در گردش و دست معامله‌گران هستن
-- $
حداکثر عرضه
--
عرضه کل

الگورند (Algorand) چیست؟

الگورند (Algorand) یکی از پروژه‌های جدید در حوزه کریپتو است که به دنبال گسترش موارد استفاده احتمالی برای ارزهای دیجیتال با افزایش سرعت تراکنش و کاهش زمان نهایی شدن تراکنش‌ها در شبکه خود می‌باشد. Algorand که به طور رسمی در سال 2019 راه‌اندازی شد، به دنبال دستیابی به این ویژگی‌ها از طریق تصمیماتی است که از نحوه طراحی سنتی ارزهای دیجیتال فاصله گرفته است.

نکته قابل توجه این است که الگورند ارز رمزنگاری شده ALGO را بین همه افرادی که مقدار مشخصی از این ارز دیجیتال را در کیف پول خود دارند، به عنوان پاداش توزیع می‌کند. Algorand همچنین کاربران را قادر می‌سازد تا قراردادهای هوشمند (توافقنامه‌های برنامه‌ای برای ساخت برنامه‌های غیر متمرکز) و توکن‌هایی ایجاد کنند که می‌توانند هم دارایی‌های جدید و هم دارایی‌های قدیمی را نشان دهند. چنین ویژگی‌هایی در جذب طیف وسیعی از سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر برای فروش خصوصی اولیه ALGO که برای تامین مالی توسعه پلتفرم انجام شد، کاملا موفق عمل کردند.

خالق الگورند کیست؟ چه مقدار الگورند وجود دارد؟

Algorand که توسط دانشمند کامپیوتر و استاد موسسه فناوری ماساچوست (MIT) یعنی Silvio Micali ایجاد شده است، شاید در نوع خود منحصر به فرد باشد زیرا توسط یک فرد دانشگاهی که در راه‌اندازی اولیه پروژه‌ها شهرت دارد، شروع به کار کرده است. به عنوان مثال، میکالی برنده جایزه تورینگ در سال 2012 شد که یک جایزه قابل توجه در دنیای علوم کامپیوتر محسوب می‌شود و در آن پروژه با شفیع گلدواسر همکاری داشت.

به گفته انجمن ماشین‌های محاسباتی، که هر ساله این جایزه را اعطا می‌کند، می‌کالی در کمک به تبدیل علم رمزنگاری به یک «علم دقیق‌تر» از طریق فعالیت‌هایی که ایده‌های اساسی در مورد برخی از بلوک‌های سازنده این رشته را رسمیت می‌بخشد، اعتبار دارد. مایکالی در سال 2017 به همراه جینگ چن، استاد دانشگاه استونی بروک، مقاله سفید الگوراند را تالیف کرد. این کار بنیادی توسط سایر دانشگاهیان و رمزنگاران در کاغذهای سفید موجود در وب سایت رسمی پروژه توسعه داده شده است.

همچنین این پروژه توسط بنیاد Algorand، یک شرکت مستقر در سنگاپور که برای پیشرفت این فناوری تأسیس شده و برای تلاش‌های خود، توکن‌های ALGO را دریافت کرده است، تأمین مالی می‌شود.

سقف قابل عرضه از این دارایی دیجیتالی، 10 میلیارد واحد است که تا زمان نگارش این مقاله، بیش از 7.24 میلیارد واحد از ALGO در چرخه بازار قرار گرفته است.

مزایای خرید الگورند با نماد ALGO

نسخه عمومی بلاک چین Algorand اساسا برای این طراحی شده است که سایر توسعه‌دهندگان را قادر سازد تا انواع جدیدی از برنامه‌های کاربردی که توسط ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند را ایجاد کنند. این پلتفرم در زمینه املاک، کپی رایت، تامین مالی خرد و موارد دیگر مورد استفاده قرار گرفته است.

کد الگورند منبع باز است و می‌توان آن را شبیه‌سازی کرد، کپی کرد یا در بلاک چین‌های خصوصی یا مجاز استفاده مورد استفاده قرار داد. Algorand یک بلاک چین عمومی جدید است، به این معنی که فناوری آن، با اینکه جدید است، اما هنوز آزمایش‌های زیادی در شرایط واقعی بازار نداشته است. کاربران ممکن است ارز دیجیتال ALGO را ارزشمند بدانند، در صورتی که افراد زیادی بر این باورند که مشخصات فنی Algrorand باعث می‌شود که این بلاک چین، انتخابی برای توسعه‌دهندگانی باشد که می‌خواهند انواع جدیدی از برنامه‌های غیر متمرکز را طراحی و راه‌اندازی کنند.

سرمایه‌گذاران همچنین ممکن است Algorand را به‌عنوان بخشی قابل‌دوام از سبد ارزهای دیجیتال ببینند، اگر باور داشته باشند که بلاک چین‌های اثبات سهام، که هزینه مشارکت در عملیات بلاک چین را کاهش می‌دهند، در نهایت در بازار موفق‌تر خواهند شد.

اقتصاد رمزی

بنیاد Algorand، سازمان غیر انتفاعی که بر توسعه این پروتکل نظارت داشته و تامین مالی آن را انجام می‌دهد، مشخص کرده است که تنها 10 میلیارد واحد از ارز دیجیتال ALGO ایجاد خواهد شد. Algorand یک کاوشگر بلاک دارد که تعداد رسمی عرضه در گردش خود را نگه می‌دارد. جدول زمانی توزیع‌ها، که بنیاد انتظار دارد طی پنج سال پس از راه‌اندازی پروتکل تکمیل شود، در زیر آمده است.

  • توزیع کلی توکن: 3.0 میلیارد
  • الگوهای تخمینی برای تزریق (در ابتدا از طریق حراج) در 5 سال اول: 1.75 میلیارد
  • جوایز مشارکت تخمینی (توزیع شده در طول زمان): 2.5 میلیارد
  • پخش مجدد میان اجراکنندگان نود (توزیع شده در طول زمان): 2.5 میلیارد
  • بنیاد الگورند و شرکت آن: 0.25 میلیارد
  • کمک هزینه کاربر نهایی (توزیع شده در طول زمان)

بنیاد Algorand همچنین جزئیات بیشتری در مورد نحوه عملکرد پرداخت‌ها و زمانی که کاربران می‌توانند انتظار دریافت وجوه جدید برای مشارکت خود در بلاک چین را داشته باشند، منتشر کرده است.

نحوه نگهداری ALGO

ارز دیجیتال الگورند را می‌توان در کیف پول‌های متنوعی نگهداری کرد. از معروف‌ترین کیف پول‌های دیجیتالی که از این کوین پشتیبانی می‌کنند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: Ledger، Trezor، Math Wallet، Trust Wallet، Coinbase و Atomic wallet. همچنین این پروژه یک کیف پول اختصاصی نیز دارد که با عنوان Algorand wallet قابل استفاده معامله‌گران است. والت داخلی بیدارز نیز برای ذخیره‌سازی و نگهداری از این رمز ارز در دسترس کاربران گرامی قرار دارد.

(تومان) IRT
(الگورند)
اشتراک در
اطلاع از
guest
وضعیت بازار
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها