بیبی دوج
Baby Doge (BABYDOGE)

شما می‌توانید رمز ارز بیبی دوج را به سه روش زیر در صرافی بیدارز خرید و فروش کنید:

نماد ارز‌دیجیتال بیبی دوج
بیبی دوج
Baby Doge
تعداد شبکه: ۱
قیمت در بازار جهانی
$۰٫۰۰۲۳۹۳۸
تغییرات بازار
تغییرات یک ساعت اخیر
افزایش قیمت ۰%
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر
افزایش قیمت ۰%
تغییرات هفت روز اخیر
افزایش قیمت ۲٫۴۲۹۹۹%

بیبی‌ دوج کوین (Baby Doge Coin) چیست؟

چند ترفند و درس مهم از پدر میم کوین خود یعنی دوج کوین (Doge) آموخته است. این ارز دیجیتال، یک توکن جدید است که توسط طرفداران جامعه آنلاین Doge Meme متولد شد. Baby Doge با نشان دادن سرعت تراکنش‌های جدید و قابل ستایش خود، به دنبال تحت تاثیر قرار دادن دوج کوین است. بیبی دوج دارای انعکاس ایستا است که به دارندگان آن پاداش می‌دهد، بنابراین سکه‌های بیبی دوج بیشتری به طور خودکار به کیف پول شما در هر تراکنش اضافه می‌شود. تنها کافیست این رمز ارز را در والت دیجیتال خود نگهداری کنید و به عنوان پاداش، 5% از هر تراکنش به طور خودکار بین دارندگان BabyDoge توزیع می‌شود. Baby Doge به عنوان یک شوخی با هدف کمک به گسترش آگاهی در مورد فرزند خواندگی حیوانات ساخته شد.

BabyDoge در ژوئن 2021 راه‌اندازی شد و دارای یک نقشه راه بلندپروازانه است که شامل تلاش‌های بیشتر برای خیریه حیوانات خانگی، ایجاد NFT، GameFi و موارد دیگر است.

خالق بیبی‌ دوج کوین کیست؟ چه مقدار بیبی‌ دوج کوین وجود دارد؟

مانند سایر ارزهای دیجیتال میم، مشخص نیست که سازندگان و تیم اصلی پشت سر BabyDoge چه کسانی هستند. این توسعه‌دهندگان BabyDoge را با استفاده از زنجیره هوشمند Binance ساختند تا اکوسیستمی را ایجاد کنند که با اتریوم نیز سازگار باشد. از زمان آغاز به کار خود در ژوئن 2021، BabyDoge جامعه‌ای متشکل از 1300000 دارنده توکن، بیش از 200000 عضو تلگرام، بیش از 880000 دنبال‌کننده توییتر و بیش از 245000 دنبال‌کننده اینستاگرام را جمع‌آوری کرده است.

سقف قابل تولید در ارز دیجیتال بیبی دوج، عدد بزرگ 420،000،000،000،000،000 است که از این مقدار، 231،942،258،692،909،000 واحد قابل عرضه می‌باشد. در زمان نگارش این مقاله تنها 27 درصد از کل BabyDoge های قابل عرضه یعنی 115،113،333 میلیارد واحد در چرخه بازار قرار گرفته است.

مزایای خرید بیبی‌ دوج کوین با نماد BabyDoge

پروتکل Baby Doge زیبا است اما مشکلاتی را به همراه دارد. بیبی دوج یک توکن کاهش تورم است و به گونه‌ای طراحی شده است که در طول زمان کمیاب‌تر شود. دارندگان Baby Doge به سادگی با نگه داشتن سکه‌های Baby Doge در کیف پول خود، به طور خودکار این رمز ارز را به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد. مقدار سکه‌های baby doge در کیف پول شما با هر تراکنش افزایش می‌یابد زیرا دارندگان سکه baby doge به طور خودکار از هر تراکنشی که در اکوسیستم Baby Doge اتفاق می‌افتد 5% کارمزد دریافت می‌کنند و این اتفاق برای کل دارندگان این ارز دیجیتال در جامعه‌ی آن رخ می‌دهد.

BabyDoge همچنین ابزار دنیای واقعی را در برنامه کاری خود دارد که در بسیاری از ارزهای دیجیتالی میم، غیر معمول است، مانند کارت BabyDoge و اپلیکیشن موبایل، مشارکت با Coinpayments برای ادغام baby doge با پلتفرم‌های تجارت الکترونیک برتر مانند WooCommerce، Shopify و Magento، و کمک‌های خیریه با نجات حیوانات و پناهگاه‌هایی مانند Paws with Cause، Furkids، Best Friends، ASPCA و Humane Society.

نحوه نگهداری بیبی‌ دوج کوین

برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال BabyDoge، کیف پول‌های زیادی در دسترس نیستند. اما دو گزینه بسیار معروف که از این رمز ارز پشتیبانی می‌کنند، MetaMask و Binance Chain Wallet هستند. همچنین والت داخلی صرافی بیدارز نیز می‌تواند پشتیبانی برای ارسال، دریافت و نگهداری از BabyDoge را به کاربران خود ارائه دهد.

اپلیکیشن بیدارز

با اپلیکیشن بیدارز، نهایت امنیت و راحتی در معاملات را بر روی گوشی هوشمند خود تجربه کنید. اپلیکیشن بیدارز با به‌روزترین زبان‌‌های برنامه‌نویسی مخصوص گوشی‌های اندروید و iOS طراحی شده و کاربران محترم می‌توانند از تمامی امکانات آن بر روی هر گوشی هوشمند استفاده نمایند.

دانلود اپلیکیشن اندروید و آی او اس بیدارز