بیت کوین کش
Bitcoin Cash (BCH)

شما می‌توانید رمز ارز بیت کوین کش را به سه روش زیر در صرافی بیدارز خرید و فروش کنید:

نماد ارز‌دیجیتال بیت کوین کش
بیت کوین کش
Bitcoin Cash
تعداد شبکه: ۱
قیمت در بازار جهانی
$۰٫۰۴۱۲۱۱۱
تغییرات بازار
تغییرات یک ساعت اخیر
افزایش قیمت ۱٫۲۴۱۴۲%
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر
افزایش قیمت ۸٫۸۴۰۳۶%
تغییرات هفت روز اخیر
کاهش قیمت -۳٫۴۰۹۸۶%

بیت کوین کش (Bitcoin Cash) چیست؟

بیت کوین کش که در حال حاضر یکی از ارزهای رایج بازار معاملات ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود، نوعی هاردفورک از بیت کوین است. ایجاد این هاردفورک به دلیل تغییر در اندازۀ بلوک و کدهای شبکۀ بلاک چین و برای حل مسئله مقیاس‌پذیری بیت کوین صورت گرفت. بیت کوین کش در نهایت به عنوان یک ارز جدید، از این شبکه جدا شد.

افزایش اندازه بلاک‌ها از 1 مگابایت به 8 مگابایت در بیت کوین کش، به افزایش سرعت تراکنش‌ها و کارمزد کمتر برای فرآیند نقل و انتقال این ارز دیجیتال منجر شده است. از این رو، بسیاری از سرمایه‌گذاران و تریدرها در استراتژی کسب درآمد و سوددهی خود، خرید و فروش بیت کش را نیز لحاظ کرده‌اند.

چه مقدار ریپل وجود دارد؟ امنیت ریپل چگونه تامین می‌شود؟

تعداد کوین‌های بیت کوین کش، تقریباً با بیت کوین برابر است. در حال حاضر بیش از 19 میلیون کوین BCH در گردش است که حدود 91 درصد از کل عرضه را تشکیل می‌دهد. بیت کوین کش همچنین می‌تواند به طور متوسط، 116 تراکنش را در هر ثانیه پردازش کند. توجه داشته باشید که می‌توانید این رمزارز را به صورت کسری از یک واحد (0.1 یا کمتر) خریداری کنید. بیت کوین کش نیز مانند بیت کوین از فرآیند اجماع کار (PoW) برای ایجاد و ایمن‌سازی شبکه خود استفاده می‌کند.

مزایای خرید بیت کوین کش با نماد BCH

بر خلاف بیت کوین، تراکنش‌های ارز دیجیتال بیت کوین کش، سرعت زیادی داشته و در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شوند. همچنین شما می‌توانید به صورت همزمان، چندین تراکنش دیگر را نیز انجام دهید. در مقابل، زمان تایید تراکنش‌ها در شبکه بیت کوین، تا 10 دقیقه طول می‌کشد. با این اوصاف، خرید بیت کوین کش می‌تواند برای بسیاری از معامله‌گران، گزینه مناسبی باشد.

پیش از خرید ارز بیت کوین کش، توجه کنید که بیت کوین همچنان در اولویت بالاتری از نظر ذخیرۀ ارزش قرار دارد. بنابراین علی‌رغم مزایای BCH، کاربران کمتری سراغ آن رفته‌اند. قیمت این ارز نیز نوسانات بالایی دارد که می‌تواند انجام معاملات را برای شما اندکی محدود و چالش‌برانگیزتر کند. با این حال اگر قصد دارید تا ارزی مستقل از ارزهای فیات خریداری کنید، بیت کوین کش گزینه‌ای مناسب خواهد بود. از دیگر مزایای بیت کوین کش نیز می‌توان به مقیاس‌پذیری آن اشاره کرد. با اعمال سریع تغییرات توسط تیم پشتیبان این ارز دیجیتال، افراد بیشتری می‌توانند معاملات و پرداخت‌های خود را به صورت همزمان انجام دهند.

نحوه نگهداری بیت کوین کش

بیت کوین کش را می‌توان در کیف پول دیجیتالی داخلی بیدارز و همچنین والت دیگر مانند Ledger، Trezor، Math Wallet، Trust Wallet، BTC Wallet، MetaMask، Coinbase، Safepal، Atomic wallet و غیره، نگهداری و ذخیره‌سازی کرد.

اپلیکیشن بیدارز

با اپلیکیشن بیدارز، نهایت امنیت و راحتی در معاملات را بر روی گوشی هوشمند خود تجربه کنید. اپلیکیشن بیدارز با به‌روزترین زبان‌‌های برنامه‌نویسی مخصوص گوشی‌های اندروید و iOS طراحی شده و کاربران محترم می‌توانند از تمامی امکانات آن بر روی هر گوشی هوشمند استفاده نمایند.

دانلود اپلیکیشن اندروید و آی او اس بیدارز