اونوس سد لئو

LEO UNUS SED LEO

Ethereum Ethereum: 0x2af5...d912ca3 0x2af5d2ad76741191d15dfe7bf6ac92d4bd912ca3

4.773 $

% 0.00

283,748 تومان

برابر با 0.00007602 بیت‌کوین

$4.822 max
$4.698 min
ارزش بازار
ارزش کل توکن‌ها یا کوین‌های استخراج شده ضرب‌ در قیمت نقدی آن
4,425,538,097 $
ارزش بازار رقیق شده
ارزش بازار رقیق شده یا FDV: ارزش تمام توکن‌ها با قیمت فعلی
4,702,451,199 $
حجم معامله
میزان معامله در 24 ساعت گذشته
1,819,361 $
عرضه درگردش
کوین‌هایی که در بازار در گردش و دست معامله‌گران هستن
927,221,735 $
حداکثر عرضه
--
عرضه کل
985,239,504

ارز دیجیتال LEO چیست؟

ارز دیجیتال (UNUS SED LEO (LEO یک توکن کاربردی است که توسط صرافی ارز دیجیتال بیت‌فینکس (Bitfinex) ایجاد شده است. این توکن بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده و از استاندارد ERC-20 پیروی می‌کند. ارز دیجیتال LEO برای تقویت جامعه کاربران بیتفینکس و تقویت زیرساخت‌های عملیاتی این صرافی طراحی شده است. این توکن به دارندگان خود مزایای مختلفی مانند تخفیف در کارمزدهای معاملاتی، دسترسی به محصولات و خدمات ویژه و حق رأی در تصمیم‌گیری‌های بیت‌فینکس ارائه می‌دهد.

چه مقدار LEO وجود دارد؟ امینت LEO چگونه تامین می‌شود؟

مجموع عرضه ارز دیجیتال لئو، حدود ۱ میلیارد توکن است. این توکن‌ها در یک فروش خصوصی در سال ۲۰۱۹ عرضه شدند. امنیت ارز دیجیتال لئو از طریق یک مکانیسم اجماع اثبات سهام (Proof of Stake) تامین می‌شود. در این مکانیسم، دارندگان LEO می‌توانند با استیک کردن توکن‌های خود، امنیت شبکه را تامین کنند و پاداش دریافت کنند.

مزایای خرید UNUS SED LEO با نماد LEO

دارندگان LEO از مزایای مختلفی برخوردار می‌شوند، از جمله تخفیف در کارمزدهای معاملاتی، دسترسی به محصولات و خدمات ویژه، حق رأی در تصمیم‌گیری‌های بیت‌فینکس، خرید LEO می‌تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که به دنبال یک ارز دیجیتال با پتانسیل رشد بالا و مزایای متعدد هستند.

تاریخچه ارز دیجیتال LEO 

ارز دیجیتال لئو در سال ۲۰۱۹ پس از بحران مالی که صرافی بیت‌فینکس را درگیر کرد، ایجاد شد. این بحران ناشی از توقیف بخشی از وجوه شرکت Crypto Capital، پردازنده پرداخت بیت‌فینکس، توسط مقامات ایالات متحده بود. بیت‌فینکس برای جبران این بحران مالی، یک فروش خصوصی یک میلیارد دلاری توکن LEO برگزار کرد. این توکن در ابتدا با قیمت ۱ دلار عرضه شد و در حال حاضر با قیمت حدود ۶ دلار معامله می‌شود.

بهترین کیف پول‌ها برای UNUS SED LEO

اگر به دنبال خرید UNUS SED LEO هستید، باید به نحوه نگهداری آن نیز توجه داشته باشید. دو گزینه اصلی برای نگهداری LEO وجود دارد: کیف پول‌های سخت‌افزاری و کیف پول‌های نرم‌افزاری. 

کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند Ledger Nano S و Trezor گزینه‌های امن‌تری برای نگهداری LEO هستند. این کیف پول‌ها از کلیدهای خصوصی شما در یک دستگاه فیزیکی جداگانه ذخیره می‌کنند، بنابراین دسترسی به آنها برای هکرها دشوارتر است. 

کیف پول‌های نرم‌افزاری مانند MetaMask و Trust Wallet گزینه‌های راحت‌تری برای نگهداری LEO هستند. این کیف پول‌ها را می‌توانید روی دستگاه‌های تلفن همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید، همچنین می‌توانید از والت داخلی بیداَرز استفاده کنید.

(تومان) IRT
(اونوس سد لئو) LEO
اشتراک در
اطلاع از
guest
وضعیت بازار
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها