انجین کوین

0.0000 $

% 0.00

0.0000 تومان

برابر با بیت‌کوین

max
min
ارزش بازار
ارزش کل توکن‌ها یا کوین‌های استخراج شده ضرب‌ در قیمت نقدی آن
-- $
ارزش بازار رقیق شده
ارزش بازار رقیق شده یا FDV: ارزش تمام توکن‌ها با قیمت فعلی
$
حجم معامله
میزان معامله در 24 ساعت گذشته
0 $
عرضه درگردش
کوین‌هایی که در بازار در گردش و دست معامله‌گران هستن
-- $
حداکثر عرضه
--
عرضه کل

انجین کوین (Enjin Coin) چیست؟

انجین کوین نرم‌افزاری است که امکان ایجاد و مدیریت کالاهای مجازی را در بلاک چین اتریوم فراهم می‌سازد. انجین در تلاش است تا با استفاده از فناوری بلاک چین در جهت مدیریت آیتم‌های داخل بازی، کارمزدهای بالا و کلاهبرداری‌های ایجاد شده، در زمینه انتقال کالاهای داخل بازی‌ها را کاهش دهد. برای دستیابی به این هدف، انجین کیت‌های توسعه نرم‌افزار (SDK) را منتشر کرده است. با استفاده از این کیت‌ها، کاربران می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی را بر روی اتریوم ایجاد کنند و همچنین آن‌ها را در بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها به کار گیرند. هر دارایی که به این صورت ایجاد می‌شود قابل تنظیم است تا برای پلتفرم مورد نظر مناسب باشد و در یک قرارداد هوشمند ثبت شود. به این صورت، این آیتم‌ها از مزایای ارزهای رمزپایه (Cryptocurrency)، از جمله سرعت، هزینه و امنیت، برخوردار می‌شوند.

ارز دیجیتال شبکه انجین با نام ENJ از ارکان اصلی مدیریت دارایی‌های دیجیتال در این پلتفرم است و هر آیتمی که در انجین برای بازی ایجاد می‌شود، بر اساس ENJ قیمت‌گذاری می‌گردد.

خالق انجین کوین کیست؟ چه مقدار انجین کوین وجود دارد؟

انجین یک شرکت سودده است که توسط ماکسیم بلاگف و ویتک رادومسکی در سال 2009 تاسیس و به عنوان یک پلتفرم برای انجمن بازی‌ها شناخته شد. در سال 2017، انجین عرضه اولیه کوین خود را راه‌اندازی کرد و توانست با فروش توکن‌های ENJ به 18.9 میلیون دلار سرمایه برای ساخت بلاک چین جدید خود دست یابد. انجین در سال 2018 به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

گفتنی است که رمز ارز انجین دارای محدودیت سقف عرضه به میزان 1 میلیارد واحد ENJ است که تمام این مقدار، استخراج شده و در چرخه بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

مزایای خرید انجین کوین با نماد ENJ

اصلی‌ترین کارایی انجین، اعطای امکان مدیریت و ذخیره کالاهای مجازی برای بازی‌ها به کاربرانش است. این کالاها می‌توانند هر چیزی باشند؛ از ارزهای داخل بازی گرفته تا توکن‌هایی که نشانگر آیتم‌های خاص بازی همچون شمشیر، لباس، امکانات ویژه یا تجهیزات جانبی برای شخصیت‌ها هستند.

توسعه‌دهندگان برای ایجاد آیتم‌های بازی پنج مرحله زیر را طی می‌کنند که به قرار زیر است:

  • خرید: توسعه‌دهندگان ENJ می‌خرند.
  • ساخت: توسعه‌دهندگان با استفاده از ENJ خریداری شده، به طراحی آیتم‌های داخل بازی می‌پردازند.
  • بازی: بازیکنان توکن کسب می‌کنند و از آن‌ها در بازی برای فعالیت‌های مختلف استفاده می‌کنند.
  • معامله: بازیکنان توکن‌ها را با یکدیگر معامله می‌کنند.
  • فروش: بازیکنان توکن‌های خود را در ازای دریافت ENJ می‌فروشند.

تیم انجین، SDKهای متنوعی ساخته است تا این قابلیت‌ها را فعال کند که از جمله آن‌ها می‌توان به کیت‌های متمرکز بر کیف پول‌ها و پلتفرم‌های پرداخت اشاره کرد (این SDKها، با ارائه قابلیت‌های رایج برای ساخت کالاهای مجازی، هزینه و پیچیدگی ایجاد این آیتم‌ها را کاهش می‌دهند). در رابطه با همین SDK ها، انجین رابط‌های برنامه‌نویسی اپلیکیشن (API) را نیز ایجاد کرده است تا به استفاده از این آیتم‌ها در بازی کمک کند.

نحوه نگهداری ENJ

انجین دارای کیف پول اختصاصی است که بازیکنان می‌توانند آیتم‌های خود را در آن ذخیره و معامله کنند. این کیف پول تمامی ویژگی‌های پلتفرم را به یکدیگر پیوند می‌دهد. این کیف پول به کاربران اجازه می‌دهد تا:

  1. فهرست اموال خود را ارزیابی کنند. این کار به آن‌ها امکان متصل شدن به بازی‌های مختلف و استفاده از آیتم‌هایشان در هر پلتفرم را می‌دهد.
  2. از طریق کیف پول انجین میان خودشان تراکنش انجام دهند. به این معنی که می‌توانند خارج از محیط بازی به معامله کوین‌ها و آیتم‌ها بپردازند.
  3. کالاهای دیجیتالی خود را در ازای دریافت ENJ بفروشند.

همچنین می‌توان از کیف پول‌های رایج دیگر مانند Trust Wallet، SafePal، Coinomi، Ledger، MetaMask و Atomic wallet، برای ذخیره‌سازی این رمز ارز استفاده کرد. شما معامله‌گران عزیز می‌توانید از والت داخلی بیدارز نیز برای نگهداری از ارز دیجیتال ENJ خود استفاده نمایید.

(تومان) IRT
(انجین کوین)
اشتراک در
اطلاع از
guest
وضعیت بازار
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها