اطلاعیه‌ها و رویدادهای بیدارز

سرویس Wizard راه‌اندازی شد!

همراهان عزیز بیدارز، دیگر نیاز به جست‌و‌جو در میان لیست قیمت‌ها وجود ندارد. از این پس می‌توانید با انتخاب گزینه جست و جوی آسان (Wizard) از منوی تبادل رمز ارز، بهترین قیمت ارز دیجیتال مدنظرتان را از بین تمام روش‌های معاملاتی بیدارز به‌صورت آنی پیدا کنید.

426 روز پیش

 از این به بعد، بدون محدودیت واریز کن!

سرویس واریز شناسه‌ دار، راه مناسبیه که می‌تونید از طریق اون سقف بیشتری رو برای واریز در نظر بگیرید. 
تمام کاربران عزیز بیدارز که احراز هویتشون رو تکمیل کردند، می‌تونن با روش‌های واریزی مثل ساتنا، پایا و غیره و استفاده از شناسه واریز که در پلتفرم بیدارز دریافت می‌کنند، بدون محدودیت، مبلغ بیشتر از 25میلیون تومان رو برای خرید و فروش رمز ارز، واریز داشته باشند.

457 روز پیش

هرچقدر ارزون‌تر بخری بیشتر سود می‌کنی!

کاربران گرامی، از این پس شما می‌توانید ارز دیجیتال تتر (USDT) را با نازل‌ترین قیمت در بازار معاملات P2P بیدارز یافت نمایید. قدرت بیدارز در ارائه این سبک از معامله ارزهای دیجیتال، باعث شده تا بتوانیم رقابتی‌ترین قیمت در این استیبل کوین محبوب را به شما عزیزان ارائه کنیم. قیمت‌های ما را مقایسه کنید.

515 روز پیش

تتر، ریپل و لایت‌کوین رایگان شد!

آیا می‌دونین که ارزهای دیجیتال تتر (USDT)، ریپل (XRP) و لایت کوین (LTC)، در کنار هم بیش از 10 درصد حجم مارکت کپ بازار رو در اختیار دارن؟ این موضوع ارزش بالای این ارزها رو در کنار حجم بسیار زیاد مبادلاتشون نشون میده. ریپل و لایت کوین که شبکه‌های خودشون رو دارن. شبکه‌های زیادی از تتر پشتیبانی می‌کنن ولی دو تا از شبکه‌های اصلی برای مبادلات، TRC-20 و BEP-20 هستن.

515 روز پیش