کومودو

0.0000 $

% 0.00

0.0000 تومان

برابر با بیت‌کوین

max
min
ارزش بازار
ارزش کل توکن‌ها یا کوین‌های استخراج شده ضرب‌ در قیمت نقدی آن
-- $
ارزش بازار رقیق شده
ارزش بازار رقیق شده یا FDV: ارزش تمام توکن‌ها با قیمت فعلی
$
حجم معامله
میزان معامله در 24 ساعت گذشته
0 $
عرضه درگردش
کوین‌هایی که در بازار در گردش و دست معامله‌گران هستن
-- $
حداکثر عرضه
--
عرضه کل

کومودو (Komodo) چیست؟

کومودو یک ارائه‌دهنده فناوری منبع باز است که راه‌حل‌های بلاک چینی گوناگونی را در یک سیستم برای توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها ارائه می‌دهد. کومودو فناوری‌هایی می‌سازد که هر کسی را قادر می‌سازد تا صرافی‌های غیر متمرکز مشهور، برنامه‌های مالی متقابل پروتکلی و بلاک چین‌های مستقل را راه‌اندازی کند. برنامه کاربردی کاربر نهایی این پروژه، AtomicDEX است؛ کیف پول با پشتیبانی از تعداد زیادی ارز دیجیتال، پل بین شبکه‌ای و DEX که در یک برنامه قرار گرفته است. AtomicDEX با 99 درصد رمز ارزهای موجود سازگار است و گسترده‌ترین پشتیبانی معاملاتی متقابل زنجیره‌ای و پروتکل متقابل را در میان صرافی‌های غیر متمرکز ارائه می‌دهد.

AtomicDEX نسل سوم فناوری سوآپ اتمی کومودو است. در سال 2016، کومودو برای اولین بار ایده Tier Nolan در مورد فناوری مبادله اتمی را اجرا کرد. از آن زمان، کومودو به فناوری مبادله اتمی پیشگام ادامه داد و اولین DEX سوآپ اتمی آماده برای تولید را در صنعت ارائه کرد. AtomicDEX با استفاده از پروتکل مبادله اتمی نظیر به نظیر (P2P) با دفترچه‌های سفارش غیر متمرکز ساخته شده است. توسعه‌دهندگان از API منبع باز AtomicDEX برای ساخت DEX های متقابل پروتکل، کیف پول‌های غیر حضانتی چند سکه‌ای، پورتال‌های ارائه اولیه DEX (IDO) و سایر برنامه‌های غیر متمرکز استفاده می‌کنند.

خالق کومودو کیست؟ چه مقدارKMD وجود دارد؟

پلتفرم Komodo در سال 2014 توسط یک گروه ناشناس که توسط شخصی با نام مستعار JL777 رهبری می‌شد از ارز دیجیتال Zcash جدا شد (فورک شد). کومودو اولین ارز دیجیتالی بود که از مکانیزم اجماع تأخیری اثبات کار (dPoW) استفاده کرد. ارائه‌دهندگان راه‌حلی که با کومودو کار می‌کنند عبارتند از ChainZilla، Chainmakers و RedFox Labs. محصولات و خدمات Postfolio ارائه شده توسط کومودو عبارتند از: یک کامپایلر زنجیره هوشمند، خدمات امنیتی، یک صرافی غیر متمرکز (DEX) که از مبادله اتمی پشتیبانی می‌کند و کیف پول‌های رمز ارزی.

حداکثر میزان عرضه برای رمز ارز KMD برابر عدد 200 میلیون واحد است که در حال حاضر (زمان نگارش مقاله)، بیش از 134 میلیون واحد از آن در چرخه بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

مزایای خرید کومودو با نماد KMD

KMD واحد پول جامعه برای اکوسیستم کومودو است و برای تراکنش‌های مقیاس‌پذیر، سریع، ارزان و ایمن استفاده می‌شود. در بیشتر موارد، 0.00001 KMD برای تایید یک تراکنش در عرض چند ثانیه کافی است. کاربرانی که بیش از 10 KMD را در یک کیف پول غیر حضانتی نگهداری می‌کنند، می‌توانند از طریق پاداش کاربر فعال کومودو، 5.1 درصد APR کسب کنند. KMD یکی از فعال‌ترین جفت‌های معامله شده در AtomicDEX است. همچنین افرادی که برای سفارش‌های AtomicDEX که از KMD استفاده می‌کنند، 10% تخفیف کارمزد معاملاتی در نظر گرفته می‌شود.


Komodo خالق اثبات کار تاخیری (dPoW) است؛ پیشرو در صنعت شبکه امنیتی حمله ۵۱ درصدی. dPoW با پشتیبانی از اسناد محضری لایت کوین و پشتیبانی از شبکه نود اسناد رسمی، در حال حاضر بیش از 30 بلاک چین تولیدی را ایمن می‌کند. کومودو همچنین شبکه بلاک چین چند زنجیره‌ای بومی خود را ارائه می‌دهد که به هر کسی امکان می‌دهد یک بلاک چین مستقل به نام زنجیره هوشمند کومودو (KSC) راه‌اندازی کند که جدا از زنجیره KMD اجرا می‌شود. هر KSC سکه مخصوص به خود را با هزینه گاز صفر و پارامترهای کاملا قابل تنظیم دریافت می‌کند.
Komodo همچنین قراردادهای سفارشی کومودو (CCs) را ارائه می‌دهد؛ کتابخانه‌ای از قراردادهای هوشمند مبتنی بر UTXO برای ایجاد dApp های پیشرفته در KSC.

نحوه نگهداری KMD

کیف پول‌های دیجیتال محدود اما مشهوری از پروژه کومودو و ارز دیجیتال آن یعنی KMD پشتیبانی می‌کنند که به عنوان مثال می‌توان به MetaMask، Binance Chain Wallet و Atomic wallet اشاره کرد. همچنین کاربران حوزه ارزهای دیجیتال می‌توانند برای نگهداری از دارایی‌های دیجیتال KMD خود، از والت داخلی بیدارز استفاده نمایند.

(تومان) IRT
(کومودو)
اشتراک در
اطلاع از
guest
وضعیت بازار
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها