اومیسه گو

0.0000 $

% 0.00

0.0000 تومان

برابر با بیت‌کوین

max
min
ارزش بازار
ارزش کل توکن‌ها یا کوین‌های استخراج شده ضرب‌ در قیمت نقدی آن
-- $
ارزش بازار رقیق شده
ارزش بازار رقیق شده یا FDV: ارزش تمام توکن‌ها با قیمت فعلی
$
حجم معامله
میزان معامله در 24 ساعت گذشته
0 $
عرضه درگردش
کوین‌هایی که در بازار در گردش و دست معامله‌گران هستن
-- $
حداکثر عرضه
--
عرضه کل

اومیسه گو (OmiseGO) چیست؟

شبکه OMG که قبلا با نام OmiseGo یا اومیسه گو شناخته می‌شد، توسط یک شرکت پردازش پرداخت به نام Omise تاسیس و ایجاد شده است که به دنبال استفاده از ارز دیجیتال OMG برای ساده کردن نحوه صدور و مبادله دارایی‌های کیف پول‌های الکترونیکی است.

ایده این پروژه از آنجا آمد که امروزه پرداخت‌های دیجیتال بیشتر در پلتفرم‌های پرداخت تکی مانند Venmo یا Alipay انجام می‌شود، به این معنی که پول نمی‌تواند به راحتی از یک پلتفرم به پلتفرم دیگر منتقل شود. بنابراین، چشم‌انداز این است که شبکه‌های پرداخت مانند Omise می‌توانند از شبکه OMG برای تجارت دارایی‌ها از طرف کاربران استفاده کنند، نقدینگی را برای معاملات تامین کنند و نقل و انتقالات را در یک زنجیره بلوکی تسهیل کنند که به عنوان بازار بدون معطلی برای دارایی‌ها در تمام شبکه‌های مشارکت‌کننده عمل می‌کند.

اما شبکه OMG طوری طراحی نشده است که به تنهایی کار کند. این شبکه بر روی اتریوم (ETH) ساخته شده است پس دارایی‌های موجود در شبکه آن می‌توانند توسط ارز دیجیتال اتریوم یعنی اتر پشتیبانی شوند. با استفاده از شبکه اتریوم و OMG، Omise معتقد است که کاربران کیف پول الکترونیکی می‌توانند آزادانه این دارایی‌ها را جابه‌جا کرده و تبدیل کنند، خواه این دارایی‌ها امتیاز وفاداری، ارزهای دولتی یا ارزهای دیجیتال جدید باشند.

درک نحوه عملکرد شبکه OMG می‌تواند پیچیده باشد، و مهم است که به یاد داشته باشید که این شبکه همچنان در حال توسعه فناوری‌هایی است که برای اولین بار در مقاله سفید خود در سال 2017 بیان شد. از سال 2020، شبکه OMG یک شبکه آزمایشی عمومی با قراردادهای حساب‌رسی شده منتشر کرده است که برای تعامل با پلتفرم آزمایش عمومی اتریوم طراحی شده است. بنابراین، این پروژه در مراحل اولیه خود باقی مانده است.

خالق اومیسه گو کیست؟ چه مقدار اومیسه گو وجود دارد؟

شبکه OMG توسط Omise Go Pte Ltd.، یکی از شرکت‌های تابعه Omise، یک پردازشگر پرداخت مستقر در تایلند که در سال 2013 تأسیس شد، توسعه یافته است. Omise قبلا با نام Omisego شناخته می‌شد، Omise در 1 ژوئن 2020 به شبکه OMG تغییر نام داد.

این شرکت در سال 2015 شروع به بررسی نحوه اعمال بلاک چین در تجارت خود کرد و آزمایشگاه بلاک چین Omise را برای انجام تحقیقات و آزمایش راه‌اندازی کرد. سپس، در سال 2017، یک شرکت جدید راه‌اندازی کرد که با فروش 65 درصد از عرضه ارز دیجیتال OMG خود، 25 میلیون دلار برای تأمین مالی توسعه جمع‌آوری کرد. به لطف مشارکت Omise با شرکت‌هایی مانند Alipay و McDonalds، OMG توانست سرمایه‌گذاران علاقه‌مند را جذب کند. 20 درصد از عرضه ارز دیجیتال OMG برای هزینه‌های شبکه در آینده ذخیره شد، در حالی که 9.9 درصد برای جبران خسارت تیم موسس کنار گذاشته شده است. 5 درصد اضافی از عرضه OMG برای هر کسی که کیف پول اتریوم با اتریوم بیش از 0.1 واحد داشت، توزیع شد. شبکه OMG این را به عنوان پرداختی به شبکه اتریوم تعریف کرد، زیرا از طریق اتریوم، سرمایه خود را جمع‌آوری کرد.

این رمز ارز در عرضه تعداد 140،245،399 محدود شده است که در حال حاضر تمام این تعداد OMG، استخراج شده و در چرخه بازار قرار دارد.

مزایای خرید اومیسه گو با نماد OMG

کاربران شبکه OMG باید برای پرداخت هزینه کار انجام شده توسط بلاک چین، ارز دیجیتال OMG را خریداری کنند. این بدان معناست که هر بار که از قرارداد شبکه OMG استفاده می‌کنید، باید مبلغی را به صورت OMG پرداخت کنید، که سپس بین گره‌هایی در شبکه توزیع می‌شود که قراردادها را طبق قوانین اجرا می‌کنند.

بلاک چین OMG توسط این گره‌ها حفظ می‌شود که به آن‌ها اعتباردهنده یا ولیدیتور نیز گفته می‌شود، که ارز دیجیتال OMG خود را با قفل کردن در یک قرارداد هوشمند برای یک دوره زمانی، به اشتراک می‌گذارند (فرآیند استیکینگ). کاربرانی که قرارداد ایجاد می‌کنند نیز ممکن است OMG را در این قراردادها قفل کنند. اگر کاربر تلاش کند قوانین را زیر پا بگذارد یا تعهدی را انجام ندهد، این OMG از دسترسش خارج شده و به آدرسی ارسال می‌شود که قابل خرج یا استفاده نیست.

این امر عرضه کل ارز دیجیتال OMG را کاهش می‌دهد و کمک می‌کند تا توکن به یک منبع کمیاب تبدیل شود. از آنجایی که شبکه OMG از الگوریتم اثبات سهام (PoS) استفاده می‌کند، OMG های جدید از طریق ماینینگ توزیع نمی‌شد. سرمایه‌گذاران ممکن است به ارز دیجیتال OMG علاقه‌مند شوند، اگر باور داشته باشند که مشارکت‌های موجود و دیدگاه فنی Omise، می‌تواند این پلتفرم را برای سایر کیف پول‌های الکترونیکی جذاب کند.

علاوه بر این، معامله‌گرانی که قبلا روی موفقیت اتر (ETH) سرمایه‌گذاری کرده‌اند، ممکن است اومیسه گو را به عنوان یک مکمل ببینند، زیرا شبکه OMG نمونه اولیه یک برنامه مبتنی بر اتریوم است. اگر Omise شکاف بین شبکه‌های مالی متمرکز و غیر متمرکز را با شبکه OMG پر کند، ارز دیجیتال OMG می‌تواند مورد توجه معامله‌گران بلندمدت نیز باشد.

نحوه نگهداری OMG

معامله‌گران محترم حوزه ارزهای دیجیتال می‌توانند ارز دیجیتال پروژه OMG یا همان اومیسه گو را در کیف پول‌های معتبر گوناگونی ذخیره‌سازی کنند مانند Ledger، Trezor، Math Wallet، Trust Wallet، Coinbase، MetaMask، Safepal و Atomic wallet. صرافی بیدارز نیز پشتیبانی از این ارز دیجیتال را در والت داخلی خود به کاربران گرامی ارائه می‌دهد.

(تومان) IRT
(اومیسه گو)
اشتراک در
اطلاع از
guest
وضعیت بازار
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها