تراست ولت توکن
Trust Wallet Token (TWT)

شما می‌توانید رمز ارز تراست ولت توکن را به سه روش زیر در صرافی بیدارز خرید و فروش کنید:

نماد ارز‌دیجیتال تراست ولت توکن
تراست ولت توکن
Trust Wallet Token
تعداد شبکه: ۲,۴
قیمت در بازار جهانی
$۶٫۰۰۵
تغییرات بازار
تغییرات یک ساعت اخیر
افزایش قیمت ۰٫۲۱۸۰۵%
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر
افزایش قیمت ۵٫۶۷۷۹۵%
تغییرات هفت روز اخیر
کاهش قیمت -۵٫۰۸۸۶۳%

تراست والت توکن (Trust Wallet Token) چیست؟

تراست والت توکن (Trust Wallet Token) یا TWT یک توکن ساده BEP-20 است که طیف وسیعی از مزایا و مشوق‌های استفاده را برای کاربران Trust Wallet فراهم می‌کند. تراست والت (Trust Wallet) خود یک کیف پول ارز دیجیتال برای موبایل‌ها است که از تعداد زیادی دارایی بومی محبوب، علاوه بر توکن های محبوب در بلاک چین‌های اتریوم، بایننس و TRON پشتیبانی می‌کند.

دارندگان توکن‌های TWT هنگام استفاده از Trust Wallet، از مزایای مختلفی برخوردار می‌شوند، از جمله تخفیف در خرید ارزهای دیجیتال درون برنامه‌ای و استفاده از خدمات صرافی غیر متمرکز (DEX). دارندگان TWT همچنین می‌توانند در مدیریت Trust Wallet شرکت کنند و می‌توانند به پیشنهادات به‌روزرسانی Trust Wallet رأی دهند و به شکل‌دهی به توسعه برنامه کمک کنند.

Trust Wallet Token ابتدا به عنوان یک دارایی BEP-2 در زنجیره بایننس راه‌اندازی شد اما در اکتبر 2020، به عنوان یک توکن BEP-20 در زنجیره هوشمند بایننس قرار گرفت.

خالق تراست والت توکن کیست؟ چه مقدار تراست والت توکن وجود دارد؟

Trust Wallet توسط ویکتور رادچنکو در سال 2017 تأسیس شد. رادچنکو که در Mountain View، کالیفرنیا مستقر است، قبل‌تر نقش‌های توسعه و مهندسی را در چندین شرکت فناوری بر عهده داشته است. همچنین در سال 2013 Trucker Path را تاسیس کرده که شرکتی است که در پشت یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها برای کامیون‌داران و شرکت های لجستیکی آن کشور قرار دارد.

رادچنکو وقتی متوجه شد که «فروشگاه‌های مربوط به برنامه‌ها هیچ کیف پول منبع بازی برای توکن‌های اتریوم و ERC-20 ندارند، توجه خود را به صنعت کیف پول‌های رمزنگاری دیجیتال موبایل معطوف کرد.

این پلتفرم در جولای 2018 توسط بایننس با مبلغی نامشخص خریداری شد، اما رادچنکو همچنان به عنوان بخشی از تیم بایننس روی پلتفرم کار می‌کند. تیم کامل Trust Wallet عمومی نیست، اما مشخص است که شامل بیش از 20 نفر می‌باشد که بسیاری از آن‌ها در بایننس نقش‌های متنوعی دارند.

حداکثر میزان قابل تولید 1 میلیارد واحد و حداکثر قابل عرضه حدود 999.6 میلیون واحد، محدودیت‌های ضرب توکن‌های جدید TWT می‌باشند. از این تعداد در زمان نگارش این مقاله، بیش از 416.6 میلیون واحد TWT در گردش بازار قرار دارد.

مزایای خرید تراست والت توکن با نماد TWT

Trust Wallet Token یک توکن ابزاری است که برای ارائه ارزش اضافی به کاربران برنامه تلفن همراه Trust Wallet طراحی شده است و هیچ استفاده خاصی خارج از اکوسیستم Trust Wallet ندارد. با وجود این موضوع، به عنوان یک دارایی BEP-20، توکن‌های کیف پول تراست را می‌توان به هر کیف پولی که از دارایی‌های زنجیره هوشمند Binance پشتیبانی می‌کند، منتقل کرد، یعنی می‌تواند در برابر سایر دارایی‌ها مبادله شود یا به عنوان پرداخت برای خدمات استفاده گردد. از آنجایی که این توکن بر توسعه Trust Wallet نیز حق رای و حاکمیت اعطا می‌کند و می‌تواند برای معاملات تخفیف‌دار DEX و خریدهای درون برنامه‌ای استفاده شود، TWT ارزش خود را به عنوان یک ابزار سوداگرانه توسعه داده است.

TWT همچنین یکی از اولین توکن‌هایی بود که روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) راه‌اندازی شد. BSC یک بلاک چین با کارایی بالا بوده که برای قراردادهای هوشمند و برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز (DApps) طراحی شده است. در نتیجه، TWT را می‌توان با کارمزدهای بسیار کم و زمان تایید تراکنش تقریبا فوری منتقل و مبادله کرد.

نحوه نگهداری تراست والت توکن

همان طور که عنوان شد، کیف پول دیجیتال تراست والت یکی از بهترین کیف پول‌های حال حاضر در جهان است. این موضوع باعث می‌شود که یکی از بهترین مکان‌های دیجیتالی برای ذخیره‌سازی رمز ارز TWT، خود کیف پول Trust Wallet باشد. در کنار این والت، کاربران می‌توانند از دو کیف پول مطرح دیگر یعنی MetaMask و Binance Chain Wallet نیز استفاده کنند. همچین کیف پول دیجیتال داخلی صرافی بیدارز برای ذخیره‌سازی و نگهداری از ارز دیجیتال TWT در دسترس کاربران عزیز قرار دارد.

اپلیکیشن بیدارز

با اپلیکیشن بیدارز، نهایت امنیت و راحتی در معاملات را بر روی گوشی هوشمند خود تجربه کنید. اپلیکیشن بیدارز با به‌روزترین زبان‌‌های برنامه‌نویسی مخصوص گوشی‌های اندروید و iOS طراحی شده و کاربران محترم می‌توانند از تمامی امکانات آن بر روی هر گوشی هوشمند استفاده نمایند.

دانلود اپلیکیشن اندروید و آی او اس بیدارز